Chcesz zalogować się do mobilnej aplikacji Facebooka ale nie pamiętasz swojego hasła? Nie martw się! Skorzystaj z dzisiejszej krótkiej instrukcji krok po kroku a dowiesz się jak szybko i bezpiecznie odzyskać dostęp do konta w serwisie społecznościowym.Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Otwórz aplikację mobilną Facebooka na swoim telefonie z Android.
  2. Kliknij na przycisk „Nie pamiętasz hasła”?.
  3. Wpisz adres e-mail lub numer telefonu komórkowego, które powiązałeś ze swoim kontem Facebook, a następnie kliknij na ikonę lupki (na klawiaturze telefonu).
  4. Potwierdź adres e-mail lub numer telefonu i kliknij na przycisk „Kontynuuj”.
  5. Otrzymasz wiadomość mailową lub SMS z sześciocyfrowym kodem. Wpisz go aby zresetować dotychczasowe hasło. Następnie kliknij na przycisk „Kontynuuj”.
  6. Możesz skorzystać z dodatkowej (opcjonalnej) możliwości wylogowania konta ze wszystkich urządzeń podczas resetowania hasła. Aby przejść dalej kliknij przycisk „Kontynuuj”.
  7. Utwórz nowe, silne hasło, składające się z przynajmniej 6 znaków (kombinacja liter, cyfr i znaków interpunkcyjnych).
  8. Zapamiętaj swoje nowe hasło dostępu do Facebook, klikając na przycisk „OK”.
  9. Możesz także zapisać dane logowania. W ten sposób zamiast wpisywać hasło przy każdym logowaniu, wystarczy poprostu dotknąć zdjęcia profilowego.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments