YouTube to jeden z najczęściej wykorzystywanych serwisów do przesyłania i wyświetlania filmów wideo. Ale to także źródło muzyki, którą możesz słuchać zawsze i wszędzie. Niestety, pewnie zauważyłeś, że platforma wymusza na użytkownikach odtwarzanie utworów przy aktywnym ekranie smartfona. Bywa to czasami irytujące, zwłaszcza, że cierpi na tym bateria naszego telefonu. Rozwiązaniem problemu jest YouTube Premium, dzięki któremu film odtwarza się nieprzerwanie w tle, nawet po otwarciu innej aplikacji. Ale niestety, na tę usługę w Polsce przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. My znaleźliśmy inny sposób rozwiązania tego problemu. Jesteś ciekawy? Zapraszamy do lektury!

KORZYSTANIE Z PRZEGLĄDARKI MOZILLA FIREFOX I GOOGLE CHROME

  1. Otwórz mobilną przeglądarkę internetową Mozilla Firefox lub Google Chrome i w pasku wyszukiwania wpisz adres strony https://www.youtube.com/
  2. Kliknij na „Więcej” (ikona trzech pionowych kropek w prawym, górnym rogu przeglądarki) a następnie z listy wybierz  opcję „Wersja na komputery”.
  3. Po włączeniu trybu stacjonarnego (odpowiednik widoku na komputer) będziesz mógł wyłączyć ekran lub przejść do innej karty czy też aplikacji nadal słuchając muzyki. W przypadku Google Chrome na ekranie blokady wyświetli się opcja odtwarzania/wstrzymania utworu. Niestety korzystając z Firefox nie będziesz w stanie  tego kontrolować.

Pytania?

Co poszło nie tak? Potrzebujesz naszej pomocy? Wskazówki? Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.

9
Dodaj komentarz

avatar
Obrazy i zdjęcia
 
 
 
Dźwięki i Wideo
 
 
 
Inne typy plików
 
 
 
5 Comment threads
4 Odpowiedzi w wątku
2 Śledzących
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek
8 Komentarze autorów
PiotrMarcinKamilaAdamKamil Ostatnie komentarze autorów
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jakub
Gość
Jakub

Niestety dla Google Chrome wskazane rozwiązanie nie działa 🙁 telefon to Samsung S8. Czy mogę prosić o wskazówki ?

jak Łatwo
Użytkownik

Cześć Jakub. Jeżeli telefon to Samsung Galaxy s8 I używasz przeglądarki Chrome to na zablokowanym ekranie przesuń palcem w prawo (na widgecie zegara) aby zobaczyc kontrolkę sterowania muzyka (YouTube) Z przeglądarka Firefox nie powinno być problemów. Pozdrowienia !

Art
Gość
Art

Cześć, jest może rozwiązanie dla Samsung Galaxy S7? Dzięki za pomoc

Kamil
Gość
Kamil

Galaxy s6 nie działa, a przesunięcie w prawo odblokowuje ekran.

Adam
Gość
Adam

No Pause Lock na google play

Marcin
Gość
Marcin

Huawei p20 nie działa

Piotr
Gość
Piotr

U mnie działa na S8 wielkie dzięki za pomysł