Panorama Racławicka to dzieło przedstawiające bitwę pod Racławicami w czasie Powstania Kościuszkowskiego. Obraz znajduje się we Wrocławiu i stanowi jedną z obowiązkowych atrakcji stolicy Dolnego Śląska. Kto nie był, niech żałuje! Panoramę po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy! Malarstwo jest tak realistyczne, że można odczuć tę niezmierzoną przestrzeń. Iluzję potęguje sztuczne przedpole przed obrazem, koleiny błota, krzaki czy też drabiniasty wóz. Warto wcześniej nabyć bilety aby nie stać w długich kolejkach do kasy. Zatem jeśli jesteś ciekawy jak kupić bilet on-line, to skorzystaj z dzisiejszego artykułu. Zaczynamy!

  1. Otwórz przeglądarkę internetową na swoim komputerze (w naszym przypadku jest to Google Chrome) a następnie wpisz w pasku adresu https://panoramaraclawicka.pl/. Kliknij na przycisk „KUP BILET”.
  2. Wybierz dzień wizyty, konkretne wydarzenie oraz wskaż godzinę seansu. Z biletem do Panoramy Racławickiej możesz bezpłatnie zwiedzić wystawy stałe Muzeum Narodowego we Wrocławiu, Muzeum Etnograficznego i Pawilonu Czterech Kopuł Muzeum Sztuki Współczesnej.
  3. Na tym etapie możesz wybrać ilość oraz rodzaj biletu jaki Ciebie interesuje. Może to być bilet normalny, bilet ulgowy (uczniowie, legitymacja, emerycki), rodzinny oraz bezpłatny (dzieci do 7 lat). Można dokonać zakupu maksymalnie 10 biletów do Panoramy Racławickiej w ramach jednego zamówienia. Zatwierdź klikając na przycisk „Dalej”.
  4. Pojawi się podsumowanie zamówienia. Jeśli wszystko jest w porządku i chcesz je sfinalizować, kliknij na przycisk „Dalej”.
  5. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się, podając adres e-mail oraz hasło. Aby założyć profil użytkownika, należy wypełnić znajdujący się formularz, podając imię, nazwisko, numer telefonu a także aktywny adres e-mail i hasło. Możesz także kupić bilet bez zakładania konta! Wypełnij formularz zamówienia, w którym musisz wpisać: imię, nazwisko, adres e-mail (na który zostanie wysłany bilet), numer telefonu. Potwierdź, że zapoznałeś się z regulaminem i akceptujesz jego warunki a następnie przejdź dalej.
  6. Podsumowanie rezerwacji. Jeżeli wszystko się zgadza (termin, dane kupującego oraz wartość zamówienia), kliknij na przycisk „Kupuję i płacę”. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj nr NIP (dla podmiotu gospodarczego), nazwę firmy a także adres.
  7. Czas na zapłatę. Wybierz metodę płatności. Może to być przelew on-line/tradycyjny, płatność kartą kredytową lub BLIK (płatność kodem z aplikacji Twojego banku). Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz wiadomość potwierdzającą złożenie zamówienia wraz z dokładnym czasem jaki masz na zrealizowanie płatności (jeśli wcześniej tego nie uczyniłeś). W przypadku niedokonania opłaty w danym terminie, zamówienie zostanie anulowane, a bilety trafią ponownie do sprzedaży.
  8. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz wiadomość z biletami, które należy wydrukować i zabrać ze sobą na zwiedzanie Panoramy Racławickiej. UWAGA! bilety na dzień bieżący do Panoramy Racławickiej dostępne są tylko w kasie.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments