Czy wiesz, że do Bieszczadzkiego Parku Narodowego można zakupić bilet poprzez stronę internetową? Dzięki temu ominiesz długie kolejki i szybciej rozpoczniesz wędrówkę po swoich ulubionych szlakach. Kupno biletu przez telefon zajmuje dosłownie 3 minuty! Zresztą zerknij na naszą krótką instrukcję krok po kroku a sam zobaczysz jakie to łatwe! Telefon w dłoń i zaczynamy!

 1. Otwórz wyszukiwarkę internetową na swoim telefonie (w naszym przypadku jest to Google Chrome) a następnie w pasku wyszukiwania wpisz adres strony https://m.eparki.pl/.
 2. Otworzy się strona z mapą Polskich Parków Narodowych, do których możesz nabyć bilet online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Aby przejść do elektronicznego kanału sprzedaży biletów, kliknij na logo wybranego parku (w tym przypadku będzie to Bieszczadzki Park Narodowy).
 3. Naciśnij przycisk „Kup”. Zostanie zaznaczone pole wyboru „Bilet wstępu”. Przejdź do kolejnej planszy, klikając na przycisk „Dalej”.
 4. Wybierz rodzaj biletu (normalny lub ulgowy) a także ilość. Zatwierdź, klikając na przycisk „Dalej”.
 5. Teraz przejdź do swojego konta, podając adres e-mail oraz hasło bądź też zaloguj się poprzez Facebooka (jeśli oczywiście posiadasz konto w tym serwisie społecznościowym). Jeśli nie masz założonego konta możesz je szybko utworzyć. Oczywiście możesz także zrobić zakupy bez logowania się – wystarczy podać swój adres e-mail, zaakceptować regulamin i kliknąć na przycisk „Kup bez logowania”.
 6. Będziesz mógł teraz kontynuować zakup biletów. Uzupełnij dane. Podaj imię oraz nazwisko właściciela biletu, zaznacz trasę, którą będziesz się poruszać a także wskaż termin, w którym zamierzasz odwiedzić Bieszczadzki Park Narodowy. Kliknij przycisk „Dalej”.
 7. Wyświetli się podsumowanie Twoich zakupów. To jest ten moment, w którym możesz jeszcze edytować swój koszyk. Jeśli wszystko się zgadza, sfinalizuj transakcję, klikając na przycisk „Płacę”.
 8. Wybierz metodę płatności. Do wyboru masz kartę płatniczą, przelewy on-line, szybkie transfery, płatności gotówkowe czy też portmonetki elektroniczne.
 9. System prześle na wskazany przez Ciebie w trakcie zakupu adres e-mail, potwierdzenie dokonania płatności.
 10. Po zatwierdzenie płatności będziesz mieć możliwość wyświetlenia biletu elektronicznego. Wystarczy, że przejdziesz do zakładki „Moje zakupy” (pasek menu u dołu ekranu). Jeśli chcesz przesłać swój bilet na skrzynkę mailową bądź też go wydrukować, to przejdź do opcji „Email”. Podaj adres mailowy i zatwierdź, klikając na „Wyślij”. Gotowe! Pamiętaj, że internet nie zawsze jest dostępny, dlatego warto kupić bilet wcześniej przed wyruszeniem do Parku Narodowego.
 11. Bilet zakupiony drogą elektroniczną (bilety są imienne) wraz z dowodem tożsamości należy okazać obsłudze punktu informacyjno-kasowego przy wejściu na szlak.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments