hydropolis

Stolica Dolnego Śląska przyciąga turystów jeszcze jedną atrakcją jaką jest nowoczesne centrum Hydropolis. Wystawa mieści się we wnętrzu byłego zbiornika na czystą wodę i jest jedynym obiektem w Polsce, ukazującym wodę z różnych perspektyw. A to wszystko dzięki technologii multimedialnej, ekranom dotykowym oraz interaktywnym instalacjom. Jeżeli jeszcze nie odwiedziłeś Hydropolis to już teraz kup bilet on-line i przyjeżdżaj do Wrocławia. Jak kupić bilet przez internet? Sam zobacz jakie to łatwe.

  1. Wejdź na stronę internetową http://hydropolis.pl/ i kliknij na przycisk „Bilety”.
  2. Zdecyduj czy chcesz kupić bilet indywidualny czy też grupowy.
  3. Wybierz dzień oraz godzinę zwiedzania. Zwróć uwagę na liczby w nawiasach przy godzinach wejścia. Oznaczają one ilość wolnych biletów pozostających w puli. Kliknij przycisk „Dalej”.
  4. Na tym etapie możesz wybrać ilość oraz rodzaj biletu jaki Ciebie interesuje. Może to być np. bilet normalny, ulgowy (za okazaniem dokumentów uprawniających do zniżki), rodzinny (2 osoby dorosłe + maksymalnie 2 dzieci/ 1 osoba dorosła + 3 dzieci do lat 18), grupowy normalny (minimum 10 osób), grupowy ulgowy, bilet dla posiadaczy wrocławskiej Karty Rodzina Plus oraz Karty Dużej Rodziny ( bez względu na liczbę dzieci) czy też bilet dla osób posiadających karty miejskie URBANCARD. Następnie kliknij „Dalej”.
  5. Następnie podaj swoje dane osobowe: adres e-mail, imię, nazwisko oraz kraj. Możesz także założyć konto korzystając z formularza rejestracyjnego. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT, zaznacz okienko „Faktura VAT” i podaj nr NIP a faktura zostanie wysłana na adres mailowy wskazany przez Ciebie w zamówieniu. Zapoznaj się z Regulaminem i zaakceptuj jego warunki. Jeżeli zamówienie się zgadza to zaznacz „Kup bilety”.

  6. Czas na zapłatę. Wybierz metodę płatności. Zostaniesz przekierowany na stronę banku. Na swojego maila otrzymasz potwierdzenie płatności. Opłaty za bilety należy dokonać w ciągu jednej godziny od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie zostanie ono anulowane.
  7. Po dokonaniu zapłaty zamówienie uzyskuje status potwierdzonego. Na podany w formularzu adres e-mail przesłany zostanie bilet w formie pdf. Należy go wydrukować i okazać w kasie. Bilet można także zapisać na swoim urządzeniu mobilnym.

Więcej

http://hydropolis.pl/

Pytania?

Masz problem za zakupem biletu? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments