internet

Afrykarium to unikatowy na skalę światową kompleks, przedstawiający różnorodne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym jednego kontynentu jakim jest Afryka. Ta duża inwestycja mieści się na terenie wrocławskiego Zoo i jest jedną z najpopularniejszych atrakcji stolicy Dolnego Śląska. Jeżeli chciałbyś zobaczyć jedyne takie oceanarium na świecie to już teraz kup bilet przez internet i przyjeżdżaj do Wrocławia! Jak kupić bilet on-line? Sam zobacz jakie to łatwe!

  1. Wejdź na stronę internetową http://www.zoo.wroclaw.pl/pl/afrykarium.html i kliknij na przycisk „KUP BILET”.
  2. Wybierz konkretny dzień wizyty w Zoo i kliknij na przycisk „KUP BILET”.
  3. Na tym etapie możesz wybrać ilość oraz rodzaj biletu jaki Ciebie interesuje. Może to być bilet normalny, bilet ulgowy (przysługuje m.in. dzieciom od 3-go do 7-go roku życia, młodzieży szkolnej przed ukończeniem 21 lat po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, emerytom i rencistom po okazaniu ważnej legitymacji wydanej przez właściwy organ) bilet studencki (dla uczniów szkół wyższych, którzy nie ukończyli 26. roku życia i okażą ważną legitymację studencką) lub bilet grupowy. Do wyboru masz także bilety ZOO na ratunek. Wybierając ten typ biletu, złotówka przekazywana jest na ratowanie ginących gatunków. Sprawdź zawartość koszyka. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT, zaznacz okienko „Faktura VAT-Tak”, podaj nr NIP a faktura zostanie wysłana na adres mailowy wskazany przez Ciebie w zamówieniu.

  4. Kup bez zakładania konta! Wypełnij formularz zamówienia, w którym należy wpisać: imię, nazwisko Kupującego, adres e-mail (na który zostanie wysłany bilet), numer telefonu, adres, NIP ( jeśli chcesz otrzymać fakturę). Kliknij przycisk „Zapisz”.


  5. Przejdziesz do podsumowania swojej rezerwacji. Jeżeli wszystko się zgadza ( termin, dane kupującego oraz wartość zamówienia), potwierdź, że zapoznałeś się z regulaminem i akceptujesz jego warunki a następnie kliknij „Kupuję”.
  6. Czas na zapłatę. Wybierz metodę płatności. Może to być przelew on-line czy też karta kredytowa. Zostaniesz przekierowany na stronę banku. Na swojego maila otrzymasz potwierdzenie płatności. Opłaty za bilety należy dokonać w ciągu jednej godziny od momentu złożenia zamówienia.

  7. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz wiadomość potwierdzającą złożenie zamówienia. W przeciągu jednej godziny od dokonania płatności, zostaną Tobie przekazane drogą elektroniczną bilety (e-mail z załączonym plikiem PDF), które należy wydrukować. Jeżeli do tego czasu nie uregulujesz płatności Twoje zamówienie zostanie poprostu anulowane.

Więcej

http://www.zoo.wroclaw.pl/pl/afrykarium.html

Pytania?

Masz problem za zakupem biletu?  Potrzebujesz pomocy? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments