internet multikino

Idealnym uzupełnieniem długich, zimowych wieczorów jest dobry film. Może warto obejrzeć nowe produkcje filmowe na dużym ekranie? Przejrzyj repertuar i już teraz kup bilet przez internet do Multikina, które jako pierwsze uruchomiło w Polsce kino wieloelektronowe (multipleks). Jak kupić bilet on-line? Sam zobacz jakie to łatwe.

  1. Wejdź na stronę internetową https://multikino.pl/ i wybierz „Repertuar”. Następnie kliknij na ikonę i wybierz swoje kino.
  2. Wskaż dzień, w którym chcesz udać się do kina oraz seans filmowy.
  3. W podsumowaniu sprawdź czy wszystko się zgadza (kino, seans, data) i kliknij na przycisk „Dalej”.
  4. Musisz dokonać wyboru miejsc w sali kinowej. Kwadraty koloru zielonego oznaczają miejsca wolne, szare z ludzikami są już zajęte natomiast te koloru różowego to miejsca w strefie VIP. Na tym etapie możesz kupić bilety lub je zarezerwować, jeżeli nie jesteś jeszcze przekonany.
  5. Jeżeli chcesz zarezerwować bilet, kliknij na przycisk „REZERWUJĘ TE MIEJSCA”. Możesz się zalogować/zarejestrować przez Facebooka, za pomocą adresu e-mail lub po prostu kontynuować jako gość. My wybieramy ten ostatni wariant. Podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca złożenie zamówienia. Zaakceptuj regulamin i kliknij „Dalej”.

  6. Sprawdź czy zgadza się wybrany przez Ciebie seans, zarezerwowane miejsca na sali kinowej oraz czy Twoje dane są prawidłowe. Kliknij „Rezerwuję”. Na Twój adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem potwierdzającym rezerwację. Pamiętaj, że rezerwacje nie potwierdzone zostaną anulowane w przeciągu godziny.
  7. Jeżeli jesteś zdecydowany, kliknij na przycisk „Kupuję bilety”. Wybierz rodzaj biletu. Może to być bilet normalny, bilet dla dziecka (przysługuje dzieciom poniżej 12 roku życia), bilet studencki (dla uczniów szkół wyższych, którzy okażą ważną legitymację studencką), bilet dla uczniów (przysługuje dzieciom powyżej 12 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji) lub też bilet dla seniorów ( przysługuje osobom powyżej 60 roku życia). Kliknij przycisk „Dalej”. Następnie musisz się zalogować/zarejestrować przez Facebooka, za pomocą adresu e-mail lub po prostu kontynuować jako gość. My wybieramy ten ostatni wariant. Podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca złożenie zamówienia. Zaakceptuj regulamin i kliknij „Dalej”.
  8. Czas na zapłatę. Wybierz metodę płatności. Płatność powinna być dokonana nie wcześniej niż w momencie złożenia zamówienia i nie później niż w ciągu 15 minut od złożenia zamówienia. Po bezskutecznym upływie terminu na dokonanie płatności, zamówienie zostanie anulowane (otrzymasz informację wysłaną na adres e-mail wskazany w zamówieniu).
  9. Gotowe! Po dokonaniu płatności otrzymasz bilet w formie SMS (około 5 minut od momentu dokonania płatności, nie później jednak niż w ciągu 20 minut od złożenia zamówienia, na numer telefonu komórkowego, który podałeś podczas rejestracji zostanie wysłana wiadomość SMS zawierająca odnośnik, po którego uruchomieniu na telefon komórkowy zostanie pobrany Bilet w postaci fotokodu) lub w formie e-mail (około 5 minut od dokonania płatności, nie później jednak niż w ciągu 20 minut od złożenia zamówienia, na adres email, który podałeś w trakcie rejestracji, zostanie wysłana wiadomość email zawierająca Bilet w postaci fotokodu zapisanego w pliku w formacie PDF). Bilet możesz wydrukować lub wyświetlić na ekranie swojego telefonu.

Więcej

https://multikino.pl/

Pytania?

Masz problem z zakupem biletu? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments