Chcesz oglądać filmy, seriale a także światowe produkcje prosto z kina? Możesz skorzystać z oferty HBO GO na dużym ekranie poprzez dedykowaną aplikację. Przygodę z internetowym serwisem wideo możesz łatwo rozpocząć po lekturze naszego artykułu Jak założyć konto i oglądać filmy na HBO GO? Natomiast jeżeli masz już konto i chciałbyś zorganizować rodzinny seans przed TV, to dzisiejszy artykuł może okazać się bardzo pomocny.

To czego potrzebujesz to telewizor z aplikacją HBO GO, która jest dostępna na telewizorach Smart TV. Jeśli masz szczęście to przycisk Smart Hub, znajdziesz na pilocie od telewizora. Jeżeli go tam nie ma to HBO GO znajdziesz wśród innych aplikacji i usług internetowych. W dzisiejszym artykule wykorzystamy telewizor marki Samsung. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dostępności HBO GO na różnych urządzeniach kliknij w LINK. Zaczynamy!

  1. Włącz TV. Jeśli Twój pilot od telewizora jest wyposażony w przycisk Smart Hub, naciśnij go i uruchom serwis HBO GO. Jeśli nie będzie odrazu widoczny przejdź do ekranu głównego aplikacji. Znajdziesz tam polecane aplikacje oraz te, które używasz najczęściej.  Możesz także skorzystać z opcji wyszukiwarki. W tym celu kliknij na pilocie przycisk lupki.

  2. Aby wejść do swojego konta w serwisie HBO GO na telewizorze, musisz wybrać kraj subskrypcji i aktywować urządzenie (jeśli pominiesz ten krok będziesz mógł tylko przeglądać zawartość serwisu).
  3. Na swoim urządzeniu (komputerze lub smartfonie) wpisz w pasku adresu https://hbogo.pl/activatezaloguj. Zaloguj się (jeśli nie jesteś) podając swój adres e-mail i hasło podane przy rejestracji. Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w HBO GO możesz łatwo rozpocząć po lekturze naszego artykułu: Jak założyć konto i oglądać filmy na HBO GO?
  4. Wpisz kod aktywacyjny wyświetlony na telewizorze i zatwierdź klikając na przycisk „Aktywuj urządzenie”. Brawo! Udało się Tobie zalogować do aplikacji HBO GO na telewizorze.
  5. Jesteś na głównej stronie serwisu, który oferuje różne sposoby wyszukiwania odpowiednich dla Ciebie treści. Możesz skorzystać z wyszczególnionych kategorii (filmy, seriale, kids) lub skorzystać z wyszukiwarki (ikona lupki po lewej stronie ekranu). Możesz przeglądać filmy i seriale a następnie zawęzić zakres wyszukiwania, wybierając konkretny gatunek (np. dramat, film akcji, horrory itd).

Pytania?

Coś poszło nie tak? Masz dodatkowe pytania? A może chcesz nam powiedzieć jaki jest Twój ulubiony serial? Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments