Ile razy oglądałeś telewizyjne teleturnieje i wyobrażałeś sobie siebie siedzącego w studio i grającego o główne nagrody? Może warto spełniać swoje marzenia? Jest to nawet prostsze niż się Tobie wydaje. Dołącz już dziś do grupy Quizzpowiczów! Pobierz na swój telefon mobilną aplikację Quizzpy i weź udział w darmowym quizie na żywo z nagrodami pieniężnymi! To wszystko bez wychodzenia z domu i bez konieczności wypełniania oraz wysyłania specjalnych zgłoszeń. Jesteś ciekawy jak to działa? Usiądź wygodnie w fotelu i postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami! Zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musisz znaleźć ikonę „Sklep Play”. Otwórz aplikację. Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę „Quizzpy”. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”. Jesli zarejestrujesz się z tego linku https://quizzpy.app.link/lh2wMGQU7V, (przeniesie Ciebie do sklepu Google Play) to dzięki Tobie dostaniemy jedną ekstra szansę do wykorzystania w teleturnieju 🙂 Po ukończeniu instalacji wróć do pulpitu i otwórz aplikację.
  2. Do aplikacji możesz zalogować się za pomocą Facebooka lub poprzez podanie swojego numeru telefonu. Jeśli skorzystasz z drugiej opcji zostanie wysłana do Ciebie wiadomość z kodem weryfikacyjnym. Potwierdź zapoznanie się z Regulaminem oraz Polityką Prywatności. Gotowe! Rejestracja zakończona sukcesem!
  3. Quizzpy oferuje ciekawą formę interaktywnej zabawy. Teleturniej w aplikacji jest rozgrywany dwa razy dziennie (około godziny 12:00/12:30 w południe i w godzinach wieczornych w okolicy 20:00). Do każdej z rund przypisywana jest nagroda pieniężna o określonej wartości (150 zł, 200 zł, 300 zł), która dzielona jest pomiędzy wszystkich graczy, którzy poprawnie odpowiedzieli na 12 pytań.
  4. Każdy uczestnik otrzyma z wyprzedzeniem przypomnienie o rozpoczęciu quizu. Konkurs rozpoczyna się w momencie transmisji wideo widocznej w aplikacji. Do quizu możesz dołączyć przed czytaniem przez prowadzącego pierwszego pytania konkursowego.
  5. 12 pytań i 10 sekund na każdą odpowiedź. Niestety, nie możesz w trakcie trwania quizu zmieniać wcześniej zaznaczonej odpowiedzi. Po 10 sekundach, zostaje wskazany poprawny wariant, wyniki zostają zliczone i aplikacja pokaże jaką popularnością cieszyły się poszczególne odpowiedzi oraz informuje o liczbie graczy pozostających w rozgrywce.
  6. Jeśli odpowiedziałeś błędnie na odpowiedź odpadasz z gry. Możesz wyjść z aplikacji lub oglądać dalej konkurs już bez swojego uczestnictwa. Tak jak pisaliśmy wcześniej, w przypadku gdy na wszystkie pytania poprawnie odpowie więcej niż jeden uczestnik, nagroda dzielona jest po równo. Konkurs kończy się wraz z ogłoszeniem listy zwycięzców.
  7. Jeśli odpadniesz, możesz wykorzystać ekstra szansę. Wystarczy zaprosić swoich znajomych do Quizzpy za pośrednictwem linku polecającego.

Nas osobiście ta gra wciągnęła. Pomysł na spędzenie wolnego czasu jest świetny 🙂 Nie należy oczywiście aplikacji jak i samego konkursu traktować jako źródła dodatkowego zysku/dochodu ale według nas jako świetną zabawę i skarbnicę wiedzy ponieważ naprawdę nie wszystkie pytania są proste i można się z takiego quizowania wiele nauczyć 🙂 Spróbuj i Ty! Daj znać jak poszło 🙂 Podziel się z nami swoją opinią.

Pytania?

Masz pytania? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments