telefon android orlen

Korzystasz ze stacji benzynowych Orlen? Jeśli tak to może czas na zainstalowanie dedykowanej aplikacji Vitay na swoim telefonie z Android? Dzięki niej zyskasz dostęp do mobilnej karty, którą będziesz miał zawsze przy sobie. Przejrzyste i intuicyjne menu pozwoli Tobie na dostęp do mnóstwa funkcjonalności. Z aplikacji możesz korzystać w domu, na stacji czy też w podróży a to wszystko dla Twojej wygody. Sam zobacz jakie to łatwe!

Jak działa aplikacja VITAY?

  1. Pobierz Vitay na swój telefon. Na liście zainstalowanych aplikacji musisz znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchom aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji „Vitay”. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”.
  2. W trakcie instalacji zostaniesz poproszony o dokończenie konfiguracji swojego konta. Wybierz opcję płatności. Możesz to zrobić teraz lub pominąć ten krok i uzupełnić później. Opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz zakupu. Gotowe! Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu i uruchamiamy aplikację.
  3. Zezwól aplikacji na dostęp do informacji o lokalizacji swojego urządzenia. Wyrażenie zgody na lokalizację urządzenia jest niezbędne do korzystania z funkcji nawigacji oraz mapy stacji. Jeżeli chcesz otrzymać wirtualną kartę VITAY i korzystać ze wszystkich funkcjonalności aplikacji musisz przejść proces rejestracji. W tym celu kliknij na ikonę trzech hamburgera, znajdującą się w lewym, górnym rogu aplikacji i wybierz „Zarejestruj się”. Podaj swoje imię, nazwisko, adres oraz datę urodzenia. Zatwierdź klikając „Akceptuje”. Następnie wpisz swój adres email oraz hasło. Będą to dane, za pomocą których będziesz logować się do systemu. Aby zakończyć sukcesem proces rejestracji, musisz zaakceptować Regulamin korzystania z konta internetowego w serwisie vitay.pl.
  4. Na podany przez Ciebie adres email zostanie wysłany link aktywujący konto. Kliknij w niego jeśli chcesz ukończyć proces rejestracji. Brawo, udało się! Przystąpiłeś do Vitay! Możesz teraz wybrać, gdzie chcesz używać swojego konta. Może to być wersja klasyczna lub aplikacja mobilna Vitay. My korzystamy oczywiście z tej drugiej opcji.
  5. Jedną z opcji, na którą warto zwrócić uwagę jest nawigacja przy użyciu Map Google, która doprowadzi Ciebie do najbliższej stacji Orlen. Wystarczy, że wejdziesz do aplikacji i na głównej stronie klikniesz na czerwoną strzałkę „Nawiguj” a pojawi się najbliższa stacja benzynowa. Możesz także skorzystać z mapy stacji benzynowych Orlen i wybrać tę, do której chcesz się udać.
  6. Dzięki atrakcyjnym kuponom szybciej zbierzesz punkty na wymarzony prezent. Możesz aktywować kupon i dodać go do schowka ( tutaj możesz przechowywać wszystkie swoje ulubione kupony i mieć do nich łatwy dostęp przy kasie). Zwróć uwagę, że każdy kupon ma określony termin ważności. Odbieraj bony i rabaty a także korzystaj z katalogu VITAY. Dzięki bogatej ofercie produktów, każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.orlen.vitay&hl=pl

http://www.vitay.pl/

Pytania?

Coś poszło nie tak? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments