Chcesz szybko ustawić wybrane arkusze obok siebie? Zastanawiasz się co zrobić aby nie przeciągać ręcznie każdej karty z osobna? Łap naszą krótką instrukcję krok po kroku!

  1. Wciśnij klawisz CTRL i zaznacz te arkusze, które chcesz ułożyć obok siebie;
  2. Kliknij lewym przyciskiem myszy na jedną z zaznaczonych kart arkusza i przeciągnij w dowolne miejsce skoroszytu;
  3. Puść lewy przycisk myszy komputerowej i gotowe! Wszystkie zaznaczone wcześniej arkusze, ustawiły się obok siebie. Podobnie możesz zrobić z pozostałymi kartami jeśli widzisz taką potrzebę.
  4. Jeśli arkusze Excela, które zaznaczasz są od siebie oddalone i aby ustawić je we właściwym miejscu musisz przewijać pasek, znajdujący się u dołu strony raz w prawo, raz w lewo, to skorzystaj z prostego triku. Po zaznaczeniu wybranych arkuszy (patrz punkt 1), kliknij prawym przyciskiem myszy komputerowej i z listy wybierz polecenie „Przenieś lub kopiuj”. Pojawi się nowe okienko dialogowe – wskaż miejsce, w które mają zostać przeniesione zaznaczone arkusze. Zatwierdź, klikając na przycisk „OK”. Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments