Posiadasz telefon na kartę? Nie masz już wystarczających środków na wykonywanie połączeń telefonicznych oraz wysyłanie wiadomości tekstowych i multimedialnych? Nie martw się! Skorzystaj z dzisiejszej krótkiej instrukcji krok po kroku a dowiesz się jak łatwo doładować konto przez Internet. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Uruchom przeglądarkę internetową a następnie w pasku wyszukiwania wpisz adres strony https://www.plus.pl/doladujonline
  2. Przejdź do zakładki „Doładuj online (PLUS)” a następnie kliknij na zielony przycisk „Doładuj online”.
  3. Na początku podaj numer telefonu, który chcesz doładować a także adres e-mail, na który otrzymasz potwierdzenie transakcji. Aby przejść do kolejnego kroku kliknij na przycisk „Dalej”.
  4. Wybierz kwotę doładowania lub podaj własną. Zatwierdź klikając na przycisk „Dalej”.
  5. Teraz jest moment na to aby raz jeszcze zweryfikować podane przez siebie dane. Sprawdź czy numer telefonu jest prawidłowy, czy zgadza się kwota doładowania oraz adres mailowy. Na koniec przeczytaj i zaakceptuj warunki użytkowania (Regulamin i Polityka Prywatności) i przejdź do następnego kroku klikając na przycisk „Zamawiam i płacę”.
  6. Za doładowanie konta możesz zapłacić BLIKIEM (jeśli nie wiesz co to jest, koniecznie przeczytaj nasz artykuł https://jaklatwo.pl/jak-latwo-korzystac-z-systemu-blik/), kartą płatniczą (będziesz musiał podać jej numer, nazwisko posiadacza, okres ważności oraz kod CVC a następnie potwierdzić płatność. Warto skorzystać z karty Revolut (jeśli jeszcze nie pobrałeś mobilnej aplikacji na telefon możesz łatwo to zrobić po przeczytaniu naszego ARTYKUŁU), bądź przelewem bankowym.
  7. Gotowe! Doładowanie zostało zrealizowane. Na swoją skrzynkę mailową dostaniesz wiadomość ze szczegółami swojego zamówienia. Aby sprawdzić aktualny stan konta wpisz w telefonie *100# i naciśnij przycisk połączenia (zielona słuchawka). Jeżeli konto dalej nie zostało uzupełnione, skontaktuj się z BOK pod nr 2601 lub drogą mailową pod adresem doladowania@bluemedia.pl

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments