Założyłeś konto na Instagramie ale zapomniałeś wstawić zdjęcia profilowego? Nic straconego. Możesz dodawać i zmieniać fotografie w dowolnym momencie. Jesli jesteś ciekawy jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj Instagram i zaloguj się do konta.
  2. Przejdź do swojego profilu, klikając na ikonę ludzika (prawy, dolny róg ekranu).
  3. Przeniesiesz się do sekcji ze swoim profilem, gdzie pojawią się opublikowane przez Ciebie fotografie. Kliknij na przycisk „Edytuj profil”, który znajduje się zaraz pod Twoim biogramem (nazwa użytkownika, opis).
  4. Kliknij na przycisk „Zmień zdjęcie profilowe”, znajdujący się zaraz pod ikoną awatara (szary ludzik).
  5. Pojawi się nowe okienko dialogowe. Możesz dodać nowe zdjęcie profilowe lub zaimportować je z Facebooka (jeśli posiadasz tam konto).
  6. Decydując się na tę pierwszą opcję, możesz zrobić aktualne zdjęcie lub wybrać już gotową fotografię z galerii telefonu. Przy okazji możesz dobrać filtr i odpowiednio edytować zdjęcie. Zatwierdź klikając dwukrotnie na przycisk „Dalej”. Gotowe! Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz!
Twoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.