Czy zdarzyło się Tobie, że w trakcie pieszych czy też rowerowych wycieczek Twój telefon wyłączał się lub stracił sygnał GPS? A może poprostu zapomniałeś uruchomić aplikacje? Nie martw się! Możesz ręcznie wprowadzić trening. Taki sposób dodawania wpisów ma też sens gdy trenowałeś w zamkniętej hali bez zasięgu GPS (np. aerobik, siłownia, tenis, basen itd.) Jeśli jesteś ciekawy jak dodać aktywność fizyczną w aplikacji Endomondo z poziomu telefonu to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Czynność nie jest skomplikowana więc zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj Endomondo, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. W pasku menu u dołu strony przejdź do zakładki „Historia” a następnie kliknij na ikonę plusika w zielonym kółku, znajdującą się w prawym, dolny rogu ekranu.
  3. Wybierz dyscyplinę, którą uprawiałeś, wskaż datę i godzinę rozpoczęcia treningu, czas jego trwania oraz pokonany dystans.
  4. Zatwierdź, klikając na przycisk „Zapisz trening”.
  5. Do takiej aktywności możesz dołączyć także zdjęcie, oznaczyć znajomych, którzy z Tobą trenowali lub opatrzeć trening krótką notatką (status). Wystarczy, że klikniesz na ikonę plusa. Warto jeszcze zaznaczyć, że trening dodany ręcznie będzie pozbawiony mapy z pokonaną trasą. Na przykład spalone kalorie zostaną obliczone tylko orientacyjnie, na podstawie tych danych, które podałeś w swoim profilu (np. wagi).
  6. Tak dodany trening możesz przesłać w aplikacji WhatsApp, udostępnić w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) lub w innym miejscu. Gotowe! Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments