Chciałbyś dodać swój wzrost a przy okazji zaktualizować wagę w aplikacji Endomondo, tak aby po odbytych treningach prawidłowo wyliczała się liczba spalonych kalorii? Jeśli nie wiesz gdzie szukać rozwiązania to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj Endomondo, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Kliknij na znajdującą się w pasku menu u dołu strony zakładkę „Więcej” (ikona trzech poziomych kropek).
  3. Przejdź do zakładki „”Profil”.
  4. Kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie z menu wybierz opcję „Edytuj profil”.
  5. Wyświetlą się wszystkie dane profilowe. Z tego poziomu możesz m.in. dodać wzrost a także zaktualizować swoją wagę. Pamiętaj, że są to dane potrzebne do obliczenia ilości spalanych przez Ciebie kalorii. Wszystkie naniesione poprawki zatwierdź, klikając kolejno na przycisk „OK” a następnie „Zapisz”.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!