Czy wiesz, że w aplikacji Messenger można dodać do 5 różnych kont i w prosty sposób przełączać się miedzy nimi? Jest to fajna opcja dla każdego, kto stawia na wygodę obsługi komunikatora oraz łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów. Z Messengera mogą korzystać nie tylko użytkownicy Facebooka, ale każdy chętny (wystarczy podać tylko swój numer telefonu). Chcesz dowiedzieć się jak działa obsługa wielu kont na Messengerze? Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie znajdź ikonę „Messenger” a następnie uruchom komunikator.
  2. Wejdź do swojego profilu, klikając na zdjęcie profilowe (ikona awatara), znajdujące się w lewym, górnym rogu ekranu.
  3. W obszarze konta, przejdź do zakładki „Przełącz konto” a następnie kliknij na przycisk „Utwórz nowe konto”.
  4. Podaj numer telefonu, utwórz hasło oraz wpisz imię i nazwisko.
  5. Kliknij przycisk „Utwórz konto” (nie spowoduje to utworzenie profilu na Facebooku).
  6. Wpisz 6-cyfrowy kod weryfikacyjny, który otrzymasz w wiadomości SMS.
  7. Jeśli miałeś już utworzone kiedyś konto, Messenger zapyta się Ciebie czy to Ty i czy chcesz kontynuować (na podstawie numeru telefonu, który wcześniej podałeś).
  8. Teraz chcąc przełączyć się między poszczególnymi kontami wystarczy, że klikniesz na zdjęcie profilowe (ikona awatara), znajdujące się w lewym, górnym rogu ekranu a następnie przejdziesz do zakładki „Przełącz konto”. Wybierz odpowiedni profil i podaj hasło, które pozwala zachować prywatność i bezpieczeństwo. Oczywiście konta mogą być także na stałe zalogowane (możesz zrezygnować z hasła).

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments