facebook

Zapewne zwróciłeś uwagę, że zdjęcia Twoich znajomych niekiedy różnią się od tych tradycyjnych i są bardziej urozmaicone. To dzięki narzędziu, które umożliwia dodawanie rozmaitych ramek z ciekawymi motywami. Dodając taką nakładkę często chcemy podzielić się jakąś ideą z naszymi znajomymi lub poprostu zaznaczyć nasz udział w jakimś wydarzeniu. Jeśli jesteś ciekawy jak dodać nakładkę na swoje zdjęcie profilowe to dzisiejszy artykuł jest skierowany właśnie do Ciebie. Zaczynamy!

JAK DODAĆ NAKŁADKĘ DO ZDJĘCIA PROFILOWEGO

  1. Zaloguj się do konta na Facebooku a następnie przejdź do swojego profilu.
  2. Najedź kursorem myszy komputerowej na swoje zdjęcie profilowe i kliknij „Aktualizuj”.
  3. Wybierz „Dodaj nakładkę”. Po lewej stronie wyświetli się lista nakładek, które są nam polecane. Możesz także wykorzystać pasek wyszukiwania i odnaleźć po nazwie motywów, imion i nazwisk autorów.

  4. Za pomocą suwaka możesz dopasować jak bardzo ma być powiększone zdjęcie w stosunku do nakładki, możesz dodać opis (np. jeśli bierzesz udział w jakimś wydarzeniu napisz jak Twoi znajomi mogą do niego przystąpić) a także możesz zdecydować kiedy ma zostać przełączone Twoje aktualne zdjęcie profilowe (za godzinę, za 1 dzień, 1 tydzień, nigdy lub wybrać ustawienia niestandardowe i skorzystać z kalendarza określając dzień i godzinę).

  5. Na zakończenie kliknij na przycisk „Ustaw jako zdjęcie profilowe”.  Gotowe!

Więcej

https://pl-pl.facebook.com/help/115229555800383

Pytania?

Coś poszło nie tak? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments