Zdjęcia profilowe Twoich znajomych różnią się od tych tradycyjnych? To dzięki narzędziu, które umożliwia dodawanie rozmaitych ramek z ciekawymi motywami. Dodając taką nakładkę często chcemy podzielić się jakąś ideą z naszymi znajomymi lub poprostu zaznaczyć nasz udział w jakimś wydarzeniu. Jeśli jesteś ciekawy jak dodać nakładkę na swoje zdjęcie profilowe w mobilnej aplikacji Facebooka, to dzisiejszy artykuł może okazać się pomocny. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj Facebooka, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie przejdź do swojego profilu.
  3. Kliknij na swoje zdjęcie profilowe a następnie z rozwijanego menu wybierz opcję ” Dodaj nakładkę”.
  4. Wyświetli się lista popularnych nakładek oraz tych użytych lub stworzonych przez Twoich znajomych. Możesz także wykorzystać, znajdujący się u góry ekranu pasek wyszukiwania i odnaleźć nakładkę po nazwie motywów, imion i nazwisk autorów.
  5. Nakładkę możesz ustawić na określony czas (na godzinę, na 1 dzień, 1 tydzień, nigdy lub wybrać ustawienia niestandardowe i skorzystać z kalendarza określając dzień i godzinę). Wystarczy, że klikniesz na przycisk” Ustaw jako tymczasowe”.
  6. Na zakończenie kliknij na przycisk „Zapisz” (prawy, górny róg ekranu). Gotowe! Prawda, że łatwe? 🙂

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments