Strona główna telefon android Jak łatwo dodać ikonę strony www do ekranu głównego na telefonie z...

Jak łatwo dodać ikonę strony www do ekranu głównego na telefonie z Android?

2
6586
android telefon

Telefony komórkowe stały się sprzętem codziennego użytku. Oprócz wysyłania SMS-ów czy wykonywania połączeń telefonicznych służą nam między innymi do korzystania z internetu. Jeżeli często przeglądasz te same strony na Androidzie to nasz artykuł może Ciebie zaciekawić. Pokażemy w nim jak łatwo dodać ikonę strony WWW do ekranu głównego. W ten sposób będziesz mieć pod ręką swój ulubiony serwis internetowy. Zaczynamy!

  1. Aby dodać ikonę ulubionej strony do ekranu głównego telefonu, uruchom przeglądarkę internetową i wpisz adres wybranego serwisu.
  2. Po wybraniu strony, rozwiń menu klikając w ikonę , znajdującą się w górnym, prawym rogu a następnie wybierz opcję „Dodaj do ekranu głównego”.
  3. Możesz także zmienić tytuł strony internetowej, którą chcesz zapisać. Zatwierdź klikając „Dodaj”.
  4. Gotowe! Wybrana strona została dodana jako ikona do ekranu głównego Twojego telefonu.

Pytania?

Jeżeli nasz artykuł okazał się pomocny bądź nadal potrzebujesz pomocy – daj znać pozostawiając komentarz w poniższym polu.

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Alicja
Alicja
3 lat temu

Postepuje w opisany sposób jednak nie działa.Nie było problemu na innym telefonie,teraz mam honor8 x max modelARE-AL00 ANDROID8.1.0 Nie mam jużpomysłu jak sobie ztym poradzić prosze
o pomoc.

Maria
Maria
3 lat temu

Witam. Miałam zapisane w ten sposób wiele stron na ekranie głównym, jednak po pewnym czasie zniknęły. Czy istnieje jakaś możliwość odzyskania ich? Pozdrawiam