Chcesz sobie zrobić przerwę od Facebooka? Możesz tymczasowo zawiesić swoje konto i powrócić do społeczności w dowolnym momencie. Jeśli jesteś ciekawy jak dezaktywować konto, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Uruchom aplikację Facebooka i zaloguj się do swojego konta, podając adres e-mail/numer telefonu oraz hasło;
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski w prawym, górnym rogu ekranu);
  3. Rozwiń zakładkę „Ustawienia i prywatność” i przejdź do ustawień;
  4. W obszarze „Twoje informacje na Facebooku” przejdź do zakładki „Własność konta i kontrola”;
  5. Kliknij na na zakładkę „Dezaktywacja i usuwanie”;
  6. Zaznacz pole wyboru przy opcji „Dezaktywacja konta”. Zatwierdź swój wybór, klikając na przycisk „Kontynuuj do dezaktywacji konta”;
  7. Podaj swoje hasło do konta na Facebook. Zatwierdź, klikając na przycisk „Kontynuuj”;
  8. Wskaż powód dla którego chcesz dezaktywować konto. Potwierdź, klikając kolejno na przycisk ”Kontynuuj” a następnie „Dezaktywuj konto” (jeśli dezaktywujesz konto, nadal będziesz mógł korzystać z Messengera – wystarczy zaznaczyć pole wyboru przy „Kontynuuj korzystanie z Messengera”);
  9. Gotowe! Jeśli po dezaktywacji konta w dowolnym momencie będziesz chciał powrócić do społeczności Facebooka, możesz ponownie aktywować profil, logując się za pomocą adresu e-mail i hasła. Twój profil zostanie w pełni przywrócony (wraz z listami znajomych, zdjęciami, informacjami o zainteresowaniach itp.). UWAGA! Podczas ponownej aktywacji konta musisz mieć dostęp do adresu e-mail podanego podczas logowania.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments