Chcesz anulować wysyłkę zaplanowanej wcześnie wiadomości? Nie wiesz gdzie szukać rozwiązania? Zastanawiasz się czy wogóle można cofnąć wysłanie takiego maila? Oczywiście, że można. Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku a sam zobaczysz jakie to łatwe. To co, zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja Gmail jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”.
  2. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj skrzynkę pocztową Gmial, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  3. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w lewym, górnym rogu ekranu.
  4. Przejdź do zakładki „Zaplanowane”. W tym oto folderze jest przechowywana poczta do czasu jej dostarczenia (zgodnie z Twoimi ustawieniami).
  5. Z listy zaplanowanych wiadomości, wybierz tę, której wysyłkę chcesz anulować.
  6. Zatwierdź, klikając na przycisk „Anuluj wysyłanie”. W ten oto sposób zaplanowana wcześniej operacja została anulowana a wiadomość przywrócona do wersji roboczej.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments