Wirtualna karta to nic innego jak indywidualny kod kreskowy, który skanujesz podczas każdych zakupów w drogerii Rossmann. Wystarczy zainstalować na telefonie aplikacje, okazać przy kasie indywidualny kod, który będzie widoczny na ekranie Twojego telefonu ( jest to Twoja mobilna karta) lub zbliżyć swoje urządzenia do czytnika (w przypadku telefonów z Android konieczne jest włączenie funkcji NFC). Jesteś ciekawy gdzie konkretnie w aplikacji znajduje się wirtualna karta? A może chciałbyś dodać widżet karty Rossmann na pulpit telefonu? Łap naszą krótką instrukcję krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

Gdzie znajduje się wirtualna karta Rossmann?

  1. Na liście wszystkich zainstalowanych programów, odszukaj aplikację Rossmann, uruchom ją a następnie zaloguj się do swojego konta, podając adres e-mail oraz hasło.
  2. Jeśli przejdziesz do zakładki „Planuję zakupy” to wystarczy, że klikniesz na ikonę ludzika, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu. Przesuń stronę delikatnie do góry a zobaczysz swoją kartę Rossmann.
  3. Jeśli klikniesz na zakładkę „Jestem w drogerii” to od razu pojawi się Twoja wirtualna karta Rossmann.

Jeśli chcesz mieć kartę Rossmann zawsze pod ręką to warto dodać widżet na pulpit telefonu!

  1. Palcem przytrzymujemy dłuższą chwilę ekran telefonu a następnie klikamy na ikonę „Widżety”.
  2. Rozwinie się lista wszystkich dostępnych widgetów. Wyszukaj tego o nazwie „Rossmann”.
  3. Wybierz jedną z opcji „Twoja karta Rossmann”.
  4. Gotowe! Widget został dodany do ekranu głównego naszego telefonu. Teraz zakupy będą czystą przyjemnością! Nie będziesz musiał specjalnie uruchamiać aplikacji aby zeskanować kartę. Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments