android telefon

RATUNEK to aplikacja, która przyda się każdemu, kto wybiera się w góry lub nad morze. Za jej pomocą można błyskawicznie wezwać służby ratunkowe. W trakcie zgłoszenia wypadku podaje dokładną lokalizację osoby dzwoniącej. Dzięki temu ratownicy będą wiedzieć gdzie udać się z pomocą, udzielą jej szybciej i skuteczniej!

    1. Pobierz aplikację na swój telefon. Na liście zainstalowanych aplikacji musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji „Ratunek”. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję „Zainstaluj”.
    2. Zezwól aplikacji na dostęp kontaktów, lokalizacji, SMS, telefonu oraz identyfikatora urządzenia i informacji o połączeniu. Wróć do pulpitu swojego telefonu i uruchom zainstalowany program.
    3. Zaakceptuj Regulamin oraz warunki przyjęcia zgłoszenia wypadku.
    4. Wystarczy 3 razy kliknąć specjalny przycisk, a aplikacja zacznie wybierać numer alarmowy ratowników. W trakcie wzywania pomocy aplikacja automatycznie wybiera zintegrowany z nią numer ratunkowy w górach 601 100 300 lub nad wodą 601 100 100 i łączy się z właściwą Służbą Ratowniczą. Możesz także wysłać wiadomość SMS do służb ratunkowych ze swoją lokalizacją ( z dokładnością do 3 metrów). Wysłanie lokalizacji następuje poprzez SMS w trakcie rozmowy telefonicznej.
    5. Klikając na ikonę trzech kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu aplikacji możesz uzupełnić wirtualną książeczkę medyczną. Podajesz swoje dane osobowe, datę urodzenia, numer kontaktowy osoby, którą należy poinformować o Twoim wypadku, grupę krwi oraz informacje o chorobach.

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pagasolutions.emergencycall_pl&hl=pl

Pytania?

Masz pytania? Napisz do nas korzystając z poniższego pola.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments