Twój znajomy notorycznie zasypuje Ciebie niepotrzebnymi wiadomościami? Możesz zignorować otrzymywane treści. Jeśli jesteś ciekawy co należy zrobić aby wiadomości nie wyświetlały się na liście konwersacji, to koniecznie skorzystaj z naszej dzisiejszej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie znajdź ikonę „Messenger” a następnie uruchom komunikator;
  2. Z dostępnych konwersacji, wybierz tę rozmowę, którą chcesz zignorować;
  3. Kliknij na ikonę „i”, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu;
  4. Przewiń stronę w dół a następnie kliknij na opcję „Ignoruj wiadomości”;
  5. Pojawi się nowe okienko dialogowe. Potwierdź chęć zignorowania wskazanej konwersacji;
  6. Gotowe! Od tego momentu nie będziesz powiadamiany o przyszłych treściach/rozmowach a cała konwersacja została przeniesiona do folderu „Inne”. Aby się do niego dostać wystarczy, kliknąć na ikonę swojego awatara/zdjęcie profilowe a następnie przejść do kategorii „Inne”. Wszystkie zignorowane wiadomości będą znajdować się w zakładce „Spam”;
  7. Jesli będziesz chciał ponownie korespondować z wybranym kontaktem (otrzymywać wiadomosci i powiadomienia), to wystarczy, że wyślesz wiadomość do zignorowanego kontaktu. Wówczas rozmowa pojawi się z powrotem na głównej stronie komunikatora.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments