Chcesz znaleźć dobrej jakości hosting, ale nie wiesz, gdzie zacząć szukać wśród tylu zróżnicowanych ofert? Zamiast marnotrawić czas, zapoznaj się z usługami zapewnianymi przez polskie centrum danych IQ. To świetna jakość i konkurencyjne ceny, które na pewno przypadną Ci do gustu. Więcej informacji na ich temat znajdziesz w naszym artykule!

Profesjonalny hosting stron – sprawdź możliwości

IQ to Data Center zapewniający swoim klientom najlepsze standardy obsługi. Wysokiej klasy infrastruktura IT i kompleksowe bezpieczeństwo są zaletami, których nie da się zignorować. Dotyczy to również usług związanych z hostingiem.

Jest to oferta skierowana do osób, które szukają miejsca na firmową stronę www, pocztę, bazę danych i nie tylko. Hosting stron zapewnia ilość miejsca i szybkość transferu dostosowaną do potrzeb klienta. W ramach oferowanej usługi zawarte są także takie funkcjonalności jak automatyczna instalacja skryptów, dostęp do kopii bezpieczeństwa oraz automatyczne certyfikaty Let’s Encrypt. Wszystkie opcje są w pełni konfigurowalne poprzez intuicyjny w obsłudze panel administratora IQ Admin.

Co istotne, osoby decydujące się na hosting stron otrzymują pełne wsparcie techniczne ze strony IQ. Obejmuje ono między innymi regularne aktualizacje oraz cykliczny backup danych.

Jeżeli nie jesteś pewien czy ta usługa jest dla Ciebie, możesz skorzystać z 14-dniowego okresu próbnego i sprawdzić wszystkie możliwości. Po jego zakończeniu na pewno będziesz pozytywnie nastawiony do oferty!

Serwery VPS – najwyższa jakość 

Centrum Danych IQ to doskonały wybór nawet dla tych najbardziej wymagających klientów. Jeżeli Twoja aplikacja używa modułów PHP, ma wymagające skrypty o dłuższym limicie wykonywania albo gdy baza danych wykorzystuje oprogramowanie Elastic Search, tradycyjne rozwiązania mogą nie zdać egzaminu. W takim wypadku należy zdecydować się na serwery VPS.

Są to wirtualne serwery dedykowane, które bazują na wirtualizacji OpenVS. Oznacza to, że problemy związane z tradycyjnym hostingiem ich nie dotyczą. Dodatkowo serwery VPS mogą być w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta pod kątem swoich parametrów.

Firma IQ zapewnia również usługę VPS połączoną z administracją. Dzięki temu klienci, którzy mają doświadczenia wyłącznie z tradycyjnym hostingiem, otrzymują wsparcie od ekspertów.

Kopia zapasowa? Zabezpiecz się na każdą ewentualność

IQ bezpieczeństwo baz danych klientów jest traktowane bardzo poważnie. Ich utrata mogłaby w końcu zagrozić dalszemu funkcjonowaniu Twojej firmy. Z tego powodu gdańskie Data Center oferuje backup w chmurze.

Regularnie dokonywana kopia zapasowa to klucz do bezpieczeństwa. By móc chronić się na wypadek wszystkich nieprzewidzianych okoliczności, klienci korzystający z usługi wynajmu serwerów w IQ mogą wykorzystać udostępnioną przestrzeń do przechowywania ważnych backupów.

Usługa backup w chmurze może być również wykupiona z dodatkową opcją administracji. Wtedy konfiguracja, kontrola działania oraz przywrócenie danych leży w gestii fachowców od IQ i nie musisz martwić się absolutnie o nic!

 

 

Pytania?

Dokładamy starań aby pomóc w możliwie przystępny sposób, ale musimy pamiętać iż rozwiązania technologiczne zmieniają się bardzo szybko. Tak więc, jeżeli spróbowałeś/aś postępować zgodnie z naszym poradnikiem a problem nadal występuje. Być może potrzebujesz dodatkowych wskazówek… lub zauważyłeś/aś, że instrukcja nie jest już aktualna i wymaga odświeżenia? Daj nam znać! Skorzystaj z jednej z dostępnych z opcji: skomentuj w polu poniżej lub wyślij do nas wiadomość, korzystając z formularza MAM PYTANIE

Komentuj Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments