Najczęściej udostępniamy facebookowe posty wszystkim swoim znajomym. Czasami jednak chcemy aby niektóre z publikowanych treści trafiły tylko do konkretnych osób bądź też chcemy aby były widoczne tylko dla nas. Jak zatem zmienić ustawienia prywatności pojedynczego posta na Facebooku? O tym w dzisiejszym wpisie. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu iPhone 13Pro. System – iOS 16.3

  1. Uruchom aplikację Facebook na swoim telefonie;
  2. Przejdź do swojego profilu;
  3. Kliknij na opcję „Posty”;
  4. Przewiń stronę i wyszukaj ten post, dla którego chcesz zmienić ustawienia prywatności;
  5. Kliknij na ikonę trzech poziomych kropek (prawy, górny róg);
  6. Wysunie się menu. Kliknij na zakładkę „Edytuj ustawienia prywatności”;
  7. Teraz możesz określić, kto może zobaczyć ten konkretny post na Facebooku (wszyscy znajomi, tylko wybrana grupy przyjaciół czy też każdy użytkownik Facebooka). Jeśli chcesz aby opublikowany wpis były widoczny tylko dla Ciebie, zaznacza „Tylko ja”. Zatwierdź, klikając na przycisk „Gotowe”.

 

Pytania?

Dokładamy starań aby pomóc w możliwie przystępny sposób, ale musimy pamiętać iż rozwiązania technologiczne zmieniają się bardzo szybko. Tak więc, jeżeli spróbowałeś/aś postępować zgodnie z naszym poradnikiem a problem nadal występuje. Być może potrzebujesz dodatkowych wskazówek… lub zauważyłeś/aś, że instrukcja nie jest już aktualna i wymaga odświeżenia? Daj nam znać! Skorzystaj z jednej z dostępnych z opcji: skomentuj w polu poniżej lub wyślij do nas wiadomość, korzystając z formularza MAM PYTANIE

Komentuj Napisz do nas
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments