Spotify to serwis muzyczny, w którym możesz znaleźć miliony utworów, odtwarzać swoje ulubione piosenki i odkrywać nowe przeboje. Aplikacja jest całkowicie darmowa i korzystanie z podstawowych funkcji, takich jak odtwarzanie muzyki, nic nie kosztuje. Spotify regularnie wzbogacane jest o nowe funkcje. Jakiś czas temu pojawiła się możliwości zintegrowania serwisu z aplikacjami służącymi do nawigacji np. Google Maps, Waze (jeśli chcesz dowiedzieć się jak łatwo sterować muzyką z poziomu Map Google kliknij w LINK) a teraz użytkownicy mają możliwość ustawienia czasu po którym muzyka sama się wyłącza. Nie trzeba instalować dodatkowej, specjalnie dedykowanej aplikacji – funkcja wyłącznika czasowego jest wbudowana w Spotify. Jeśli jesteś ciekawy jak to działa, skorzystaj z naszej krótkiej porady! Zaczynamy!

  1. Otwórz aplikację mobilną Spotify na swoim telefonie. Jeśli jeszcze nie korzystasz z serwisu muzycznego możesz łatwo rozpocząć po lekturze naszego artykułu Jak łatwo zainstalować aplikację Spotify na Androidzie? 
  2. Teraz włącz swoją ulubioną muzykę a następnie przejdź do ekranu „Teraz odtwarzane” i kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu.
  3. Na liście znajdź opcję „Wyłącznik czasowy” i wskaż po jakim czasie odtwarzanie utworów ma zostać wstrzymane. Do wyboru masz 5, 10, 15, 30, 45 minut lub 1 godzinę. Możesz także zaznaczyć aby muzyka wyłączyła się po zakończeniu danego utworu.
  4. Gotowe! Na ten moment funkcję udostępniono dla Androida, niestety użytkownicy iOS będą musieli jeszcze poczekać. My wypróbowaliśmy opcję wyłącznika czasowego i  jedynym minusem może być to, że muzyka nie wycisza się powoli do zera tylko nagle urywa się 😉 Być może Spotify rozwiąże ten problem 😉

Pytania?

Masz dodatkowe pytania? Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments