Xblitz PRISM jest nowym na rynku modelem kamery samochodowej, montowanej na lusterku wstecznym samochodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie zajmuje dodatkowego miejsca na przedniej szybie pojazdu i daje kierowcy szersze pole widzenia.

Szerokokątny obiektyw kamery samochodowej Xblitz PRISM pozwala uchwycić wszystkie zdarzenia na drodze, a uzyskane w ten sposób nagrania mogą zostać wykorzystane jako materiał dowodowy w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach drogowych. Kamera ta nagrywa filmy w rozdzielczości max. 1920×1080 (zwanej również 1080p). Dzięki temu rozwiązaniu, nagrania są pełne detali i czytelne, pozwalające nam z łatwością odczytać np. tablice rejestracyjne innych aut. Obraz jest również przejrzysty nocą dzięki zastosowanej technologii WDR. Nagrania w tak wysokiej rozdzielczości zajmują dużo miejsca – dlatego też Xblitz PRISM jest wyposażony w dwie ważne funkcje. Pierwszą jest nagrywanie w pętli, które nadpisuje stare nagrania nowymi gdy na karcie pamięci skończy się miejsce. Drugim jest G-Sensor, który chroni obecne nagranie przed nadpisaniem w przypadku wykrycia wstrząsów wywołanych np. nagłym hamowaniem czy stłuczką.

Obsługa wideorejestratora Xblitz PRISM odbywa się za pomocą ekranu dotykowego, będącego częścią lusterka. Oczywiście nie mogło zabraknąć menu w języku polskim, zaprojektowanego tak, by obsługa była prosta i nie rozpraszała kierowcy. Dodatkowe funkcje pod postacią wykrywania ruchu oraz trybu parkingowego pozwalają nam chronić samochód nawet, gdy jesteśmy z dala od niego. Dzięki nim, będziemy mieli nagrania z sytuacji, gdy coś uderzy w nasze auto w trakcie parkowania lub gdy coś niespodziewanie pojawi się przed kamerą.

Dzięki zamontowaniu urządzenia w lusterku wstecznym pojazdu, Xblitz PRISM nie rzuca się w oczy. Zalety takie rozwiązania są liczne. Dla estetów, taki model kamery samochodowej nie psuje wyglądu kokpitu auta. Dla miłośników nagrań z drogi, duży wyświetlacz urządzenia pozwala na wygodne oglądanie ich filmów. Zaletą dla wszystkich zaś jest fakt, że skryta kamera samochodowa nie przyciągnie złodzieja, który próbowałby ją ukraść wybijając szybę samochodu.

Kamerę samochodową Xblitz PRISM można nabyć na oficjalnej stronie Xblitz w cenie 199 zł.

Pytania?

Masz dodatkowe pytania? Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments