Jednym z najpopularniejszych i najszybszych sposobów na uregulowanie płatności w sieci jest użycie karty kredytowej lub debetowej. Jednak coraz częściej w celu zachowania poufności swoich danych w Internecie, decydujemy się na skorzystanie z jednorazowej, wirtualnej karty płatniczej. Taką mogą zamówić m.in. wszyscy klienci Revolut Premium. Dane karty zmieniają się po każdej transakcji. Mamy wówczas pewność, że zakupy internetowe są dodatkowo zabezpieczane a użytkownicy są chronieni przed oszustwami online. Jeśli zatem korzystasz z usług Revolut i chciałbyś zamówić jednorazową kartę, skorzystaj z naszej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

  1. Uruchamiamy aplikację Revolut. Wpisujemy 4-cyfrowy kod dostępu do konta lub logujemy się za pomocą odcisku palca (jeśli nasz telefon wyposażony jest w czytnik linii papilarnych).
  2. Wybieramy zakładkę „Pulpit” a następnie przechodzimy do kategorii „Karty”, klikamy ikonę plusa i wybieramy opcję „Wirtualna”.
  3. Wybieramy rodzaj karty, zaznaczając „karta jednorazowa”. Aby taką otrzymać należy przejść na wyższy plan i zostać klientem Revolut Premium. Opłata miesięczna wynosi 29,99 zł (dane aktualne na dzień publikacji artykułu). Założeniem jednorazowych wirtualnych kart ze zmiennym numerem jest ochrona przed oszustwami i cyberatakami. Czy uważasz, że to dobry pomysł?

Więcej

https://www.revolut.com/pl-PL/help/zaczynamy/jak-zdobyc-karte/generowanie-karty-wirtualnej/zamawianie-karty-wirtualnej-jednorazowego-uzytku

Revolut - aplikacja finansowa
Revolut - aplikacja finansowa

Pytania?

Masz dodatkowe pytania? Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments