Korzystasz z Google Chrome jako standardowej przeglądarki internetowej? Jeśli tak to ta wiadomość może się Tobie spodobać. Dzięki funkcji grupowania kart nie zgubisz się w gąszczu otwartych stron internetowych i bez przeszkód będziesz mógł przełączać się między nimi.  Aby móc przetestować tę opcję w Chrome należy w pierwszej kolejności uruchomić ją wśród ustawień eksperymentalnych aktywując ręcznie jedną z flag. Jak to zrobić? Zapoznaj się z poniższą instrukcją krok po kroku! Zaczynamy!

  1. Sprawdź czy posiadasz aktualną wersję swojej przeglądarki internetowej. Aby się upewnić, otwórz Google Chrome i kliknij przycisk „Więcej” (ikona w postaci trzech pionowych kropek). Następnie przejdź do opcji „Pomoc” i wybierz „Google Chrome – informacje”. Jeśli nie masz najnowszej wersji przeglądarki, zaktualizuj ją.
  2. W celu przetestowania funkcji wpisz w pasku adresu: chrome://flags/ a następnie odszukaj na liście opcji #tab-groups
  3. Włącz funkcję grupowania kart wybierając opcję „Enable”.
  4. Uruchom ponownie przeglądarkę internetową Google Chrome klikając na przycisk „Relaunch Now”.
  5. Gotowe! Możesz zacząć grupować strony. Abyś mógł dodać pierwszą stronę do nowej grupy, musisz kliknąć prawym przyciskiem myszy komputerowej na danej karcie na pasku zadań a następnie skorzystać z menu kontekstowego. W ten sposób możesz tworzyć nowe grupy, dodawać karty do już istniejących grup lub przenosić karty pomiędzy nimi.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments