Zastanawiasz się nad tym, czy posty, w których Cię oznaczono będą się pojawić na Twojej osi czasu? Otóż Facebook daje możliwość akceptacji takich wpisów przed ich opublikowaniem na Twojej facebookowej tablicy. Wystarczy włączyć funkcję „Zatwierdzanie na osi czasu”. Jeśli jesteś ciekawy gdzie szukać rozwiązania i jak to zrobić na swoim telefonie, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. No to co, zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj Facebooka, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie rozwiń zakładkę „Ustawienia i prywatność” i przejdź do kategorii „Ustawienia”.
  3. W sekcji „Prywatność” kliknij na zakładkę „”Oś czasu i oznaczanie”.
  4. W sekcji „Weryfikacja” kliknij w opcję „Czy chcesz przeglądać posty, w których Cię oznaczono, zanim pojawią się one na Twojej osi czasu?”
  5. Przy opcji „Zatwierdzanie na osi czasu” ustaw suwak w pozycji aktywnej czyli przesuń w prawą stronę.
  6. Gotowe! Gdy znajomy oznaczy Cię w swoim poście, zostaniesz o tym poinformowany. Jeśli będziesz chciał aby taki wpis znalazł się na Twojej osi czas, wówczas wystarczy przejść do swojego profilu a następnie kliknąć na ikonę trzech poziomych kropek (obok niebieskiego przycisku „dodaj do relacji”) i z listy wybrać opcję „Zatwierdzanie na osi czasu”. Pod wybranym postem kliknij na przycisk „dodaj do osi czasu”.

Uwaga: Opcja Zatwierdzanie na osi czasu odnosi się tylko do osi czasu. Posty, w których Cię oznaczono, mogą być nadal widoczne w wyszukiwaniu, Aktualnościach i innych miejscach na Facebooku.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments