„Jak robimy”? „Zrzucamy się”? „ A może ja zapłacę gotówką a Wy zrobicie mi przelew”? Tak zazwyczaj kończą się wspólne wyjścia ze znajomymi. Robi się niezręcznie gdy kelner bądź ekspedientka nie wie komu ofiarować rachunek a miliony pomysłów tylko komplikują całą sytuację. Revolut wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i udostępnia funkcję podziału rachunku na kilka osób. Jeśli jesteś ciekawy jak to działa skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

  1. Uruchom aplikację Revolut. Wpisz 4-cyfrowy kod dostępu do konta lub zaloguj się za pomocą odcisku palca (jeśli Twój telefon wyposażony jest w czytnik linii papilarnych).
  2. Przejdź do zakładki „Przelewy”, znajdującej się u dołu ekranu a następnie w kategorii „Zażądaj” kliknij opcję „Podziel rachunek”.
  3. Wskaż rachunek, który chcesz podzielić bądź też utwórz nowy, wpisując odpowiednią kwotę.
  4. Wybierz kontakty z którymi chcesz podzielić koszt (Twoi znajomi muszą także posiadać konto Revolut). Zatwierdź swój wybór klikając na przycisk „Kontynuuj” (pojawi się informacja o ilości dodanych osób).
  5. Możesz edytować poszczególne należne kwoty lub nacisnąć przycisk „Prośba”, aby podzielić rachunek na równe części. Gotowe!
  6. Teraz Twoi znajomi otrzymają powiadomienie w mobilnej, finansowej aplikacji z prośbą o należną kwotę pieniędzy, którą mogą zaakceptować bądź odrzucić jednym kliknięciem. Jeśli ktoś nie zgadza się z wysokością kosztów to przy odmowie może podać powód. Po zaakceptowaniu, pieniądze natychmiast pojawią się na Twoim koncie Revolut.

Więcej

https://www.revolut.com/pl-PL/help/przewodnik-po-revolut/zasilenie-konta/z-pieniedzmi-od-przyjaciol-lub-krewnych/podziel-rachunek

https://www.revolut.com/pl-PL/help/przewodnik-po-revolut/wysylanie-pieniedzy/wysylka-pieniedzy-na-konto-bankowe/jak-moge-przelac-pieniadze-na-moje-konto-bankowe

https://jaklatwo.pl/jak-latwo-zamowic-standardowa-karte-revolut/

https://jaklatwo.pl/jak-latwo-zalozyc-konto-na-revolut-i-pobrac-wirtualna-karte-na-swoj-telefon/

Pytania?

Masz dodatkowe pytania? Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments