rossmann telefon

Drogeria Rossmann udostępniła swoim klientom mobilną aplikację za pomocą której można dołączyć do klubu Rossmann i mieć szansę dowiadywać się o planowanych akcjach promocyjnych oraz otrzymywać specjalne kody i rabaty zniżkowe. Jak to zrobić? To bardzo proste. Wystarczy, że pobierzesz darmową aplikację z jednego ze sklepów Google Play lub App Store, wypełnisz formularz rejestracyjny a na końcu wybierzesz program do którego chcesz należeć i zaakceptujesz regulamin. Wszystkie wskazówki wraz z instrukcją krok po kroku znajdziesz w naszych wcześniejszych artykułach: Aplikacja Rossmann na telefonie z Android oraz Aplikacja Rossmann na telefonie iPhone.

JAK KORZYSTAĆ Z KLUBU ROSSMANN?

Wystarczy zainstalowana na telefonie aplikacja, okazanie przy kasie indywidualnego kodu, który będzie widoczny na ekranie Twojego telefonu( jest to Twoja mobilna karta) lub zbliżenie swojego urządzenia do czytnika ( włączona funkcja NFC w przypadku telefonów z Android). Jako uczestnik klubu możesz modyfikować swoje dane osobowe wpisane podczas rejestracji, wchodząc w zakładkę”Profil” a następnie „Twoje dane”.

JAK UŻYWAĆ WIRTUALNEJ KARTY?

Wirtualna karta jest to indywidualny kod kreskowy, który skanujesz podczas każdych zakupów w drogerii Rossmann. Korzystanie z niej zależy od systemu operacyjnego Twojego smartfona. Jeżeli jesteś posiadaczem telefonu z systemem iOS wystarczy, że zeskanujesz przy kasie swoją wirtualną kartę, którą znajdziesz w zakładce „Twoja karta”. Jeśli korzystasz z telefonu z systemem Android w wersji minimum 4.0.4, po skończonych zakupach możesz zeskanować kod kreskowy lub włączyć funkcję NFC. Wówczas zbliżasz telefon do czytnika znajdującego się przy kasie. Gdy zostaniesz rozpoznany przez system, usłyszysz charakterystyczny dźwięk. Sprzedawca zeskanuje kartę a Tobie zostanie przydzielony rabat w zależności od aktualnie trwających akcji promocyjnych.

CO ZYSKUJESZ Z KLUBEM ROSSMANN?

Przystępując do Klubu Rossmann m.in.:

 • oszczędzasz na zakupach,
 • korzystając ze zniżek i aktualnie trwających promocji,
 • otrzymujesz rabat na wydruk zdjęć ( możesz za nie zapłacić nawet o 20% mniej),
 • wspierasz lokalne organizacje charytatywne,
 • otrzymasz dodatkowe rabaty w programie Rossnę,
 • możesz zlokalizować drogerie Rossmann w Twojej okolicy,
 • robisz zakupy on-line,
 • korzystać z porad dopasowanych do Twoich potrzeb,
 • możesz dzielić się promocjami z innym klubowiczem (połączenie kont obu użytkowników odbywa się automatycznie, nie jest wymagana akceptacja żadnej ze stron).
 • możesz stworzyć listy swoich ulubionych produktów i otrzymywać powiadomienia o promocjach,
 • możesz zlokalizować drogerie Rossmann w Twojej okolicy,

Więcej

http://www.rossmann.pl/klub

Pytania?

Nadal nie wiesz jak dołączyć do Klubu Rossmann? A może chcesz podzielić się wrażeniami i uwagami dotyczącymi działania aplikacji? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments