Zastanawiasz się jak dodać zdjęcie w aplikacji Map My Run? Naprawdę to nic trudnego! Jeśli chcesz pochwalić się fotografią z ukończonego treningu ale nie wiesz jak się do tego zabrać, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku! Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych programów znajdź i uruchom MapMyRun a następnie zaloguj się do swojego konta (jeżeli jeszcze nie masz pobranej aplikacji na swoim telefonie to zapraszamy do lektury naszego artykułu: MapMyRun – alternatywa dla Endomondo. Jak przenieść treningi?);
  2. Kliknij ikonę notesu (ostatni symbol), znajdującą się w pasku menu u dołu strony; 
  3. Przejdź do zakładki „Treningi” a następnie z listy wybierz ten trening, do którego chcesz dodać fotografię;
  4. Aby dodać zdjęcie tytułowe, kliknij na ikonę aparatu;
  5. Możesz wybrać fotografię z galerii swojego telefonu lub zrobić nowe zdjęcie;
  6. Gotowe! Teraz każda osoba (znajomi lub wszyscy użytkownicy aplikacji – zależy od ustawień prywatności), na głównej stronie zobaczy Twój trening z zamieszczonym zdjęciem głównym, przebytym dystansem, czasem trwania treningu, lokalizacją a także z miniaturową mapą.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments