Czy wiesz, że korzystając z nawigacji WAZE, możesz dodać punkt pośredni (przystanek), który zostanie uwzględniony podczas wytyczania trasy? Jeśli chciałbyś zaznaczyć punkt pośredni w planowanym czasie przejazdu, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Upewnij się, że masz zaktualizowaną aplikację Waze. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie przejdź do „Menu”, klikając na ikonę trzech poziomych kresek. Z listy wybierz opcję „Moje gry i aplikacje. Te, dla których dostępne są aktualizacje, mają etykietę „Aktualizuj”.
  2. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj nawigację, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  3. W pasku wyszukiwania u góry strony, wpisz cel podróży (możesz wybrać to spośród wyświetlonych propozycji).
  4. Wyświetli się plansza z informacjami o danym miejscu (m.in. adres, ikona do wyznaczania trasy, dane kontaktowe czy ewentualne zdjęcia). Aby rozpocząć podróż kliknij na przycisk „Jedź”.
  5. Kolejna plansza daje możliwość dodania przystanków. Kliknij na przycisk „Punkt pośredni”.
  6. W pasku wyszukiwania u góry strony, wprowadzić punkt pośredni. Wyszukaj punktu, który ma być uwzględniony podczas wytyczania trasy do Twojego miejsca docelowego. Możesz także skorzystać z gotowych propozycji (stacje paliw, restauracje, hotel, parking itd.). Aby wyświetliła się pełna lista, kliknij na ikonę trzech poziomych kropek.
  7. Zatwierdź, klikając na przycisk „Jedź”, a następnie „Jedź teraz”.
  8. Trasa została zaktualizowana i uwzględnia Twój punkt pośredni. Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments