Utworzyłeś grupę w aplikacji WhatsApp? Chcesz do niej dodać kolejnych uczestników ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj WhatsApp, uruchom program i zaloguj się do swojego konta;
  2. Z dostępnych konwersacji, wybierz grupę, do której chcesz dodać uczestników;
  3. Kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu;
  4. W rozwijanym menu przejdź do kategorii „Info o grupie”;
  5. Przewiń stronę w dół. Zobaczysz informację o liczbie uczestników. Jesli chcesz dodać do niej kolejnych znajomych, to wystarczy, że skorzystasz z dwóch opcji: „Dodaj uczestników” lub „Zaproś za pomocą linku”. Jeśli zdecydujesz się na tę drugą to taki link możesz wysłać przez aplikację WhatsApp, skopiować go bądź też udostępnić przy użyciu innego programu (np. Messenger, Gmail, SMS). Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
izaa
izaa
1 rok temu

Najlepiej po prostu korzystać z bezpiecznego komunikatora, takiego o jakim wspomina się w tym https://kobietapisze.pl/czy-moj-partner-moze-mnie-szpiegowac/2021/05/25/ artykule. Wtedy nie ma obaw że rozmowy są podsłuchiwane itp

guru
guru
1 rok temu

Można dodać jak komuś nie przeszkadza że jest podsłuchiwany…