Facebookowe naklejki chyba każdy z nas zna. Często wykorzystywane są w komentarzach czy też w wiadomościach. Jeśli chcesz odświeżyć swoją galerię naklejek i dodać nowe do konwersacji na czacie Facebooka, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

  1. Uruchom przeglądarkę  internetową na swoim komputerze (w naszym przykładzie posługujemy się Google Chrome) a następnie wpisz w pasku adresu: https://www.facebook.com/;
  2. Zaloguj się do swojego konta, podając adres e-mail oraz hasło;
  3. Przejdź do strony głównej Facebooka, klikając na ikonę domku a następnie z menu po lewej stronie wybierz zakładkę „Messenger” (jeśli jej nie widzisz, rozwiń listę klikając na opcję „Zobacz więcej”);

  4. Otwórz rozmowę z dowolnym użytkownikiem;
  5. Kliknij na ikonę plusa, znajdującą się w lewym, dolnym rogu ekranu, tuż przy pasku wpisywania wiadomości;
  6. Kliknij na opcję „Wybierz naklejkę”;
  7. W nowym oknie pojawi się zestaw różnych naklejek. Jeśli chcesz pobrać nowy, to kliknij na ikonę plusa;
  8. Zostaniesz przeniesiony do sklepu. Przy każdym zestawie naklejek zobaczysz dwa przyciski „Podgląd” (możesz podejrzeć jak będą wyglądały wybrane naklejki) lub „Dodaj” (wybór tej opcji pozwoli na dodanie naklejek do swojej biblioteki).  9. Po zamknięciu sklepu, wrócisz do okienka ze wszystkim pobranymi naklejkami. Teraz wystarczy, że klikniesz na ikonę symbolizującą nowo pobrane naklejki, a następnie z listy wybierzesz tę, którą chcesz wysłać znajomemu. Gotowe!


Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments