Chcesz otrzymywać za każdym razem powiadomienie, gdy Twój znajomy opublikuje coś na Facebooku? Nic prostszego! Wystarczy utworzyć listę bliskich nam osób. Jeśli chcesz być na bieżąco z aktywnościami wybranych znajomych ale nie wiesz gdzie szukać rozwiązania, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. To co, zaczynamy!

  1. Otwieramy przeglądarkę internetową na swoim komputerze i w pasku wyszukiwania wpisujemy adres strony https://www.facebook.com/bookmarks/lists/(jeśli nie byliśmy zalogowani do swojego konta to oczywiście musimy podać adres mailowy/numer telefonu oraz hasło).
  2. Wyświetli się strona z domyślnie utworzonymi listami. Nas interesuje ta o nazwie „Bliscy znajomi”.
  3. Klikamy na przycisk „Dodaj bliskich znajomych”. Wpisując imię i nazwisko podpowie nam się wyszukiwany kontakt. Do listy możemy dodać oczywiście więcej niż jednego znajomego.
  4. Gotowe! Teraz aby zobaczyć wszelkie aktywności naszych bliskich znajomych, musimy kliknąć na zakładkę „Lista znajomych”, znajdującą się kolumnie po lewej stronie facebookowego ekranu a następnie przejść do listy „Bliscy znajomi”. Automatycznie będziemy także otrzymywać powiadomienia, gdy osoby z tej listy opublikują coś na Facebooku.

Więcej

https://www.facebook.com/help/200538509990389

https://www.facebook.com/help/204604196335128

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments