Chcesz wykazać się kreatywnością przy tworzeniu filmów na Tik Toku? Możesz użyć różnego rodzaju filtrów lub efektów. Jednym z efektów, który zyskał dużą popularność jest tak zwany „teleport”. Za sprawą wyciągniętej przed aparat telefonu ręki, jesteś w stanie „przenosić się” z jednego miejsca do drugiego. Jeśli jesteś ciekawy jak to działa, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. To co, telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj TikTok, uruchom program i zaloguj się do swojego konta;
  2. Kliknij na przycisk „Odkryj” (ikona lupki);
  3. W pasku wyszukiwania u góry strony, wpisz nazwę efektu „teleport”;
  4. Kliknij na nazwę efektu „Teleport” a następnie dodaj go do ulubionych;
  5. Kliknij na ikonę kamery;
  6. Uruchomił się aparat. Przejdź do zakładki „Efekty” (lewy, dolny róg ekranu). Z automatu dodał się efekt „teleport” co oznacza, że już nic nie musisz zmieniać;
  7. Dodaj zdjęcie, które będzie widoczne po teleportacji. W tym celu musisz kliknąć na ikonę plusa i wybrać fotografię, zapisaną w galerii swojego telefonu;
  8. Skieruj aparat na osobę, która ma zostać teleportowana (możesz to równie dobrze być Ty). Teraz wystarczy, że taka osoba skieruje otwartą dłoń w ekran telefonu i gotowe! Pojawi się wcześniej wybrane zdjęcie do teleportacji. Jeśli chcesz wrócić (teleportować się) do poprzedniej planszy, wystarczy znów wyciągnąć dłoń. Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments