Zdarzyło się Tobie wysłać wiadomość, którą po chwili chciałeś wycofać? A może przez pomyłkę otrzymał ją ktoś kto nie powinien? Nie martw się. Messenger daje możliwość usunięcia wysłanych wiadomości niezależnie od tego czy odbiorca zdążył je przeczytać czy też nie. Jesteś ciekawy jak to działa? Łap naszą krótką instrukcje krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie znajdź aplikację Messenger a następnie uruchom komunikator;
  2. Wyświetli się lista wszystkich czatów. Z dostępnych konwersacji, wybierz czat indywidualny lub grupowy;
  3. Dotknij i przytrzymaj tę wiadomość, którą chcesz cofnąć a następnie kliknij na ikonę kosza, znajdującą się w menu u dołu strony;
  4. Z menu wybierz opcję „Cofnij wysyłanie”;
  5. Gotowe! Wiadomość została cofnięta i to niezależnie od tego czy odbiorca zdążył ją przeczytać czy też nie. Odbiorca zobaczy komunikat np. „Kamila cofnęła wysyłanie wiadomości” (rys. 1) natomiast Ty zobaczysz u siebie „Cofnąłeś wysyłanie wiadomości” (rys. 2).

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments