android telefon

Szukasz idealnego prezentu? Zaskocz swoich bliskich i znajomych książką pełną zdjęć. Możesz ją sam zaprojektować używając do tego specjalnego programu edytującego i skorzystać z szerokiej gamy opcji, dzięki którym CEWE Fotoksiążka będzie niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Oglądanie zdjęć w takiej formie napewno sprawi ogromną przyjemność. Nie musisz już tracić czasu przed komputerem. Wystarczy telefon i ściągnięta aplikacja. Jak stworzyć CEWE Fotoksiążkę na swoim smartfonie? Zapraszamy do lektury dzisiejszego artykułu.

Jak korzystać z aplikacji?

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji „CEWE FOTOŚWIAT”. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję „Zainstaluj”.
  2. Zostaniesz poproszony o „dokończenie konfiguracji konta” czyli dodanie informacji o sposobie płatności. Możesz to zrobić teraz lub pominąć ten krok i uzupełnić później. Opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz zakupu. Wróć do pulpitu swojego telefonu i uruchom zainstalowany program. Zezwól aplikacji Cewe Fotoświat na dostęp do zdjęć, multimediów i plików na Twoim urządzeniu.
  3. Poczekaj na uruchomienie się aplikacji. Zdecyduj się w jakim kraju chcesz zamawiać produkty. W naszym przypadku wybieramy „Polska”. Następnie wybierz partnera handlowego przez którego chcesz zamówić foto książkę. My zaznaczyliśmy „Rossmann”.
  4. Wybierz z głównego menu „CEWE FOTOKSIĄŻKI” a następnie przejdź do formatów książki.
  5. Jest to etap, w którym możesz zdecydować o rozmiarze swojej książki. Możesz zaprojektować swoją foto książkę w 6 różnych formatach ( format mini, kieszonkowa panorama, kwadratowa, duża, duża panorama, XL). Następnie wybierz styl (kolorowe ramki).
  6. Nadaj tytuł swojej foto książce a następnie klikając w czerwoną strzałkę, przejdź do asystenta projektowego. Możesz pozwolić programowi stworzyć propozycję projektu lub też utworzyć ją samodzielnie, strona po stronie. My wybraliśmy tę pierwszą, szybszy opcję.
  7. Wybierz źródło, z którego będziesz pobierał zdjęcia. Następnie zaznacz te fotografie, które mają znaleźć się w foto książce. Korzystając z szarej strzałki poruszasz się po poszczególnych stronach. Możesz zapełnić je wszystkie lub też niektóre pozostawić puste. Dzięki mobilnej aplikacji możesz modyfikować swoją foto książkę wybierając różnego rodzaju tła oraz efekty.
  8. Jeżeli jesteś zadowolony z efektów końcowych, możesz przejść do swojego koszyka. Konieczne jest zalogowanie się do swojego konta. Jeżeli takiego nie posiadasz, możesz w łatwy i szybki sposób przejść proces rejestracji. Zależnie od wybranego partnera handlowego możesz płacić kartą kredytową, przelewem online lub przy odbiorze w sklepie, salonie lub drogerii.
  9. Gotowe!

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.worldiety.photiety.cewe.mc.de&hl=pl

Pytania?

Coś poszło nie tak? A może chcesz pochwalić się swoimi foto książkami?  Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments