wideorozmowa WhatsApp

Czy wiesz, że w aplikacji WhatsApp możesz prowadzić rozmowę wideo z wieloma osobami jednocześnie? Na dzień dzisiejszy (dzień pisania tego artykułu), bez problemu możesz połączyć się z czterema osobami. Zupełnie za darmo, nie ponosząc żadnych dodatkowych opłat (wykorzystuje połączenie internetowe, WiFi lub transmisja danych komórkowych). Jeżeli nie korzystasz jeszcze z aplikacji WhatsApp – z naszej poprzedniej instrukcji dowiesz się jak rozpocząć. A jeżeli aplikacja jest już dostępna na Twoim telefonie zapoznaj się z instrukcją jak prowadzić grupowe połączenia wideo krok po kroku

  1. Uruchom aplikację WhatsApp, wybierz pierwszą osobę ze swojej listy, z którą chcesz nawiązać połączenie wideo i zatwierdź swój wybór klikając ikonę wideorozmowy

    WhatsApp wideorozmowa, slajd 1
  2. Po nawiązaniu połączenia wideo z pierwszą osobą, wybierz ikonę dodatkowego użytkownika, którą znajdziesz w prawym górnym rogu ekranu . Wybierz kolejne osoby ze swojej listy kontaktów. Na tym etapie możesz do rozmowy dodać jeszcze maksymalnie dwie osoby (czyli łącznie z Tobą w rozmowie mogą brać udział równocześnie cztery osoby: Ty + pierwsza osoba do której zadzwoniłaś + dwie dodatkowe)

    WhatsApp wideorozmowa, Slajd 2
  3. Ciesz się rozmową wideo z najbliższymi! W trakcie rozmowy możesz zmienić odbiorców poprzez opcję Anuluj / rozłącz. Dobrej zabawy!

    WhatsApp wideorozmowa, slajd 3

Więcej

https://techcrunch.com/2018/07/31/whatsapp-group-voice-and-video-calls/ (angielski)
Jak zainstalować WhatsApp na android?
Rozmawiaj do woli z WhatsApp

Pytania, problemy?

Daj znać korzystając z pola komentarzy poniżej lub zadaj nam pytanie poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Hobbistycznie pisze o nowych technologiach i wszędzie widzi pole do usprawnień ;) Dba o to aby jak Łatwo było widoczne w sieci. W wolnych chwilach jeździ rowerem i biega (... jak musi)
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments