funwisher internet

Wiele osób marzy o autografie czy też selfie ze swoim idolem. Ale czy myślałeś kiedykolwiek, że będziesz mógł otrzymać film, nagrany specjalnie dla Ciebie przez znanego piłkarza, gwiazdę telewizji czy też aktora? Teraz to możliwe dzięki serwisowi Funwisher. Funwisher to platforma, dzięki której możesz zamówić spersonalizowane życzenia wideo składane przez prawdziwe gwiazdy. Wystarczy, że podasz imię osoby, do której będą skierowane, wybierzesz Jej zdjęcie oraz jedno z kilkudziesięciu sformułowań z życzeniami. Kupując film (cena zaczyna się od kwoty 29,90 zł), pomagasz jednej z fundacji – aktualnie jest to program Pomagam Pajacyk oraz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Na ten moment w projekcie udział wziął Robert Lewandowski, Borys Szyc, Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil oraz Tomasz Zimoch. Jeśli i Ty chciałbyś otrzymać lub podarować bliskiej osobie indywidualny materiał wideo to dzisiejszy artykuł może okazać się bardzo pomocny.

JAK ZAMÓWIĆ SPERSONALIZOWANE ŻYCZENIA URODZINOWE?

  1. W wyszukiwarce internetowej wpisz adres strony https://www.funwisher.com/. Z dostępnej listy wybierz gwiazdę od której chciałbyś otrzymać życzenia. Oczywiście przed podjęciem ostatecznej decyzji możesz obejrzeć przykładowe filmiki i i dopiero wtedy podjąć decyzję.

  2. Wybierz gwiazdę i kliknij na przycisk „KUP TERAZ”.

  3. Podaj dane Jubilata. Wybierz Jego/Jej imię ( do wyboru masz ponad 300 imion), formę przywitania, wiek, dołącz zdjęcie ( możesz dodać od 2 do 3 własnych zdjęć) a także komentarz do fotografii.

  4. Czas na życzenia. Wybierz jedno z kilkudziesięciu dostępnych treści lub też napisz własne życzenie – szybkie lub bardzo osobiste (piszesz odręcznie życzenia na białej kartce a następnie robisz jej zdjęcie lub skan i dodajesz. W kroku 3 podaj swoje imię i załącz zdjęcie. Zatwierdzasz klikając „Dalej”. W parametrach dodatkowych określasz czas dostarczenia filmu oraz jego rozdzielczość. Płacąc dodatkowo 10 zł możesz otrzymać wideo już nawet po godzinie w większej rozdzielczości niż standardowo.
  5. Na tym etapie możesz jeszcze wprowadzić zmiany. Natomiast jeśli jesteś zadowolony z efektu, przejdź do płatności. Aby złożyć zamówienie musisz posiadać aktywne konto w serwisie Funwisher. Podaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail, na który otrzymasz wiadomość potwierdzającą założenie konta wraz z automatycznie wygenerowanym hasłem, którym będziesz logował się do swojego konta na Funwisher. Przeczytaj i zaakceptuj regulamin. Zatwierdź zamówienie klikając na przycisk „KUPUJĘ I PŁACĘ”.
  6. Po wybraniu formy płatności, zostaniesz przeniesiony na stronę swojego banku.
  7. Gotowe! Na adres mailowy podany przy rejestracji, zostało wysłane potwierdzenie złożenia zamówienia. Zostaniesz poinformowany gdy Twój film będzie gotowy!

My już czekamy z niecierpliwością na swoje wideo. Teraz Twoja kolej! Sprawdź jak to działa!

Więcej

https://www.funwisher.com/

Pytania?

Chcesz się podzielić swoim filmikiem? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments