Główną zaletą korzystania z oprogramowania do zarządzania procesami jest centralizacja danych, którymi dysponuje firma. Dzięki temu możesz szybko dotrzeć do informacji związanych ze sprzedażą i usługami, lejkiem sprzedażowym, historią komunikacji z klientami oraz dokumentów, poprawiając wydajność i komunikację wewnątrz firmy. Na rynku dostępnych jest wiele platform, które to umożliwiają. Dlaczego miałbyś wybrać właśnie MS Dynamics 365?

MS Dynamics 365 jest czymś więcej niż tylko narzędziem do centralizacji informacji. Pomaga firmom tworzyć struktury, aby lepiej zarządzać procesami biznesowymi. Jednocześnie zmniejsza ryzyko popełnienia błędów i przeoczeń, dając użytkownikom dostęp do danych kiedy tylko ich potrzebują. Platforma łączy w sobie funkcje CRM i ERP, aby dostarczać firmom zarówno narzędzia do zarządzania relacjami z klientami, jak i planowania zasobów. Innymi słowy, jest to zestaw modułów i aplikacji, które są dostępne w ramach jednej, kompleksowej platformy. Spójrzmy na kilka przykładowych zalet MS Dynamics 365.

Korzystasz z tego, czego potrzebujesz

Pracę z MS Dynamics 365 możesz zacząć od wdrożenia tych aplikacji, których rzeczywiście potrzebujesz. Nie musisz od razu implementować gigantycznego projektu ERP i CRM. Możesz na przykład zacząć od wdrożenia funkcji do zarządzania finansami, które są dostępne w module modułowi Microsoft Dynamics Finance, albo skorzystać z Microsoft Dynamics Supply Chain Management, aby tworzyć skuteczne łańcuchy dostaw.

Zaawansowana analityka

MS Dynamics 365 zapewnia dostęp do zaawansowanych analiz dzięki usługom Power BI, Cortana Intelligence, Azure Machine Learning i IoT. Żaden inny system nie zapewnia większego dostępu do łatwych w użyciu narzędzi analitycznych. Narzędzia te dzięki inteligentnym rozwiązaniom umożliwiają szybsze podejmowanie decyzji, a dzięki dostępności danych w czasie rzeczywistym pracownicy mogą lepiej wykonywać swoje zadania.

Bezproblemowa integracja

Nie musisz już korzystać z kilku rozwiązań chmurowych, aby efektywnie zarządzać swoją firmą. Microsoft Dynamics 365 łączy wszystkie aplikacje biznesowe i narzędzia analityczne, których potrzebuje nowoczesna firma w jednym oprogramowaniu. Możesz podejmować lepsze decyzje z prędkością chmury za pomocą jednej platformy, czyli jednego modelu danych, który w długoterminowej perspektywie jest łatwiejszy w integracji, rozwoju i zarządzaniu niż korzystanie z oprogramowania od różnych dostawców.

Wyróżnij swoją firmę

Oferta Dynamics 365 firmy Microsoft daje firmom możliwość szybszej niż kiedykolwiek transformacji cyfrowej. Zunifikowane systemy analizy w MS Dynamics 365 pozwalają łatwo zmieniać kierunek biznesu w miarę pojawiania się nowych trendów. Co również istotne, MS Dynamics 365 jest narzędziem elastycznym i co najważniejsze prostym w obsłudze. Skontaktuj się z wybranym partnerem technologicznym Microsoft i przekonaj się sam, w jaki sposób ten zaawansowany software może realnie wspierać Twój biznes.

Więcej informacji znajdziesz na https://xplusglobal.com/pl/wdrozenie-dynamics-365/

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments