boomerang telefon

Jeżeli masz już konto na Facebooku bądź Instagramie i chciałbyś zmienić zwyczajne zdjęcia na zabawne mini historie i śmieszne „selfiki” to Boomerang jest właśnie dla Ciebie. Jest to nowa aplikacja mobilna, która umożliwia wykonywanie serii zdjęć a następnie łączy je w mini filmiki, które odtwarzane są najpierw do przodu, później do tyłu. Jeżeli jesteś ciekawy jak to działa to zapraszamy do zapoznania się z dzisiejszym artykułem.

JAK ZAINSTALOWAĆ APLIKACJĘ BOOMERANG?

  1. Na liście naszych zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”. Po uruchomieniu się sklepu play ukaże się pasek wyszukiwania (u góry strony), w którym wpisujemy nazwę aplikacji Boomerang. Po wybraniu aplikacji, która nas interesuje kliknij „Zainstaluj”. Po ukończeniu instalacji otwieramy narzędzie Boomerang.
  2. Po zainstalowaniu aplikacji zostaniesz poproszony o udzielenie zezwolenia na dostęp do zdjęć i multimediów na Twoim telefonie oraz zezwolenia na robienie zdjęć i nagrywanie filmów.
  3. Gotowe! Aplikacja Boomerang zainstalowana. Teraz możesz za pomocą jednego przycisku robić zdjęcia i łączyć je w krótki filmik.

JAK DZIAŁA BOOMERANG?

Po kliknięciu przycisku aparatu, nastąpi bardzo szybka seria zdjęć a następnie zapętlona animacja. Wówczas możesz ją zapisać w pamięci swojego urządzenia bądź udostępnić na Instagramie lub Facebooku. Napewno zaciekawisz tym swoich znajomych a używając dodatkowo hasztagów (#) zyskasz nowych obserwujących.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

My już jeździliśmy ?#jaklatwo #jakłatwo #vozilla #vozillawroclaw #wroclaw

Post udostępniony przez jak Łatwo (@jaklatwo)

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.boomerang&hl=pl

Pytania?

Jeżeli masz jakieś wątpliwości, problem w zrobieniu idealnej animacji lub chcesz się podzielić z Nami swoimi filmikami – daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments