facebook social internet www

Czy Ty również masz problemy z Facebookiem lub Messengerem? Masz zablokowany dostęp do wysyłania wiadomości, oznaczania i dodawania zdjęć? A może zablokowano Tobie możliwość wysyłania zaproszeń do grona znajomych? Dziś postaramy się odpowiedzieć na kilka pytań, które zaprzątają Wam głowę. Zapraszamy!

ZABLOKOWANO MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z APLIKACJI MESSENGER?

Na Facebooku obowiązują zasady mające na celu zapobiegania zachowaniom, które mogą zostać uznane za niewłaściwe ( nawet jeśli nie chciałaś zrobić nic złego). Blokady mają charakter tymczasowy- mogą trwać od kilku godzin do kilku dni i nie można ich samodzielnie usunąć. Aby uniknąć w przyszłości takich zachowań korzystaj z funkcji z mniejszą częstotliwością ( np. wysyłaj mniej wiadomości, nie odinstalowuj tak często aplikacji Messenger ze swojego telefonu). Może się także zdarzyć, że nie będziesz mógł wysyłać zaproszeń do grona znajomych. Powodem może być np. to, że wcześniejsze zaproszenia pozostały bez reakcji lub zostały oznaczone jako niepożądane.

ZABLOKOWANO MOŻLIWOŚĆ WYSYŁANIA ZAPROSZEŃ DO GRONA ZNAJOMYCH?

Pamiętaj, aby wysyłać zaproszenia wyłącznie do tych osób, które znasz osobiście, np. do znajomych, rodziny, współpracowników lub kolegów i koleżanek z klasy. Posługuj się imieniem i nazwiskiem aby inni mogli wiedzieć z kim mają do czynienia. Czasami rozsyłanie dużej ilości wiadomości o jednakowej treści ( np. zaproszenia do różnych gier) może być uznane za spam. Blokada nałożona na Twoje konto może potrwać od kilku godzin do kilku dni, w zależności od sytuacji. Niestety w żadnym wypadku nie możemy znieść tej blokady.

FUNKCJA UDOSTĘPNIANIA NA FACEBOOKU JEST ZABLOKOWANA?

Blokada udostępniania postów na Facebooku może być spowodowana udostępnianiem zbyt wielu postów w krótkim czasie lub udostępnienie postów, które zostały zgłoszone jako niechciane. Taka blokada może trwać nawet kilka dni! Facebook nie zezwala na propagowanie zachowań autodestrukcyjnych i samobójstw. Wszystkie takie materiały są usuwane a konto użytkownika, który publikuje takie treści jest blokowane. Więcej na ten temat znajdziesz w sekcji Standardy Społeczności.

ZABLOKOWANA OSOBA NA FACEBOOKU?

Facebook umożliwia każdemu użytkownikowi zablokowanie innej osoby. Konsekwencją takiego działania jest usunięcie znajomego z grona swoich kontaktów. Pamiętaj, że w tej sytuacji nie będziesz mógł przeglądać treści publikowanych na profilu zablokowanej osoby a także nie będziesz mógł oznaczyć takiej osoby na zdjęciach lub w komentarzach. Oczywiście w każdej chwili możemy zmienić decyzję i ponownie odblokować znajomego. Ale odblokowanie osoby nie sprawi, że znów staniecie się znajomymi. Będziesz musiał ponownie wysłać zaproszenie do grona znajomych.

JAK DŁUGO TRWA USUWANIE I DEZAKTYWOWANIE KONTA NA FACEBOOKU?

Po dezaktywacji Twój profil konta nie będzie już widoczny dla innych użytkowników Facebooka i nie będą mogli Cię znaleźć. Jeśli po dezaktywacji konta będziesz chciał powrócić do społeczności Facebooka, możesz je ponownie aktywować, logując się za pomocą adresu e-mail i hasła. Jeśli użyjesz swojego konta, aby zalogować się do Facebooka lub innego miejsca, Twoje konto zostanie ponownie aktywowane. Oznacza to, że Twój profil na Facebooku, wraz z takimi elementami jak znajomi, zdjęcia i posty, zostanie całkowicie przywrócony. Jeśli zdecydujesz się nie korzystać z Facebooka możesz poprosić o trwałe usunięcie konta. Proces ten trwa 14 dni. Jest to czas, w którym oczywiście możesz zmienić zdanie. Wystarczy zalogować się do swojego profilu przed upływem 14 dni i anulować usuwanie.

Więcej

https://pl-pl.facebook.com/help/250563911970368?helpref=hc_global_nav

https://pl-pl.facebook.com/help/290450221052800

Pytania?

Masz pytanie? Napisz do nas korzystając z sekcji MAM PYTANIE lub pozostaw komentarz w polu poniżej! Postaramy się pomóc.

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
106 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wiktoria
Wiktoria
1 rok temu

Dlaczego nie mogę reagować na posty oraz komentarze?

Wiktoria
Wiktoria
1 rok temu

Dlaczego mam zablokowaną funkcje reakcji na posty oraz komentarze?

monika
monika
Odpowiedz do  Kamila
5 miesięcy temu

dzięki dobrze wiedzieć

Anna
Anna
1 rok temu

co zrobic gdy podejzewam ze ktos celowo zablokował mnie na marketpleace ? Prowadze sprzedaz i to ktos z konkurencji. Kiedy facebook mnie odblokuje niemoge nic sprzedawac na marketpleace

Kamila
Kamila
Odpowiedz do  Anna
1 rok temu

Cześć! Prześledziliśmy trochę internet i jest sporo osób, które mają podobny problem co Ty. Po odblokowaniu przez Facebooka ostrożnie podchodź do sprzedaży kolejnych rzeczy na Marketplace. Zalecane jest aby 2, 3 dni po zdjęciu blokady nie wystawiać nic na aukcje,. Następnie spróbuj wyłączyć dane komórkowe w telefonie, wejdź do aplikacji Facebook i kliknij na ikonę Marketplace. Jeśli nadal występuje błąd, włącz dane sieci komórkowej, ponownie wejdź do Marketplace i kliknij na przycisk „Spróbuj ponownie” lub odśwież stronę. Wielu użytkowników pisze, że to pomogło. Daj znać jak u Ciebie. Pozdrawiam!

Mczarr
Mczarr
1 rok temu

Czy Facebook może blokowwć wyświetlanie aktualności? Jeśli tak, to na jak długo? I czy Facebook może to robić bez pośrednictwa innych osób?

Anna
Anna
Odpowiedz do  Kamila
6 miesięcy temu

Witam mam pytanko dostałam blokadę na Facebooku nie wiem nawet z jakich przyczyn i WOGULE żadnej wiadomości nawet nie dostałam odwolywalam się itd nie wiem czy wogule mnie odblokują co mam wtym kierunku robić?

Rafał
Rafał
1 rok temu

Jak długo bede zablokowany za tresci rasistowskie

KNOT
KNOT
1 rok temu

Facebook dlaczego moje konto już 6 raz w tym miesiącu jest usuwane????o jest moje konto dla sprawdzenia wysłałam zdjęcia i teraz czekam ,,,czemu tak się dzieje ???teraz muszę czekać na odblokowanie kilkanaście godzin ,,,moje posty nie naruszają zasady Facebook ,,mam swoją stronę i nic nie mogę dodać

Sylwia
Sylwia
11 miesięcy temu

Do Facebook a prosze o zweryfikowanie mojego komentarza ponieważ nie narusza on rzadnych norm

Ewa
Ewa
11 miesięcy temu

Dzień dobry. Nie mam konta na FB, ale założyłam konto na Messenger. Niestety już pierwszego dnia zostałam zablokowana, właściwie nie wiem, dlaczego. Gdy moje konto było weryfikowane (nie dostałam informacji jak długo to potrwa) co jakiś czas sprawdzałam, czy już działa i przez to zostałam zablokowana tymczasowo. Odinstalowałam Messengera, próbowałam zainstalować na nowo, żeby ominąć tę blokadę lub założyć nowe konto, ale to tylko pogorszyło sprawę. Odczekałam więc tydzień i ponownie założyłam konto i.. znowu to samo. Tym razem mam komunikat, że konto zostało zablokowane, zamiast „tymczasowo” zablokowane. Czy to oznacza, że jest zablokowane już na zawsze? Po tygodniu konto… Czytaj więcej »

Tadeusz
Tadeusz
Odpowiedz do  Ewa
11 miesięcy temu

Ciężko cokolwiek wyjaśnić przy blokadzie. Dla mnie zablokowali dodawanie postów na tydzień. W komunikacie wyczytałem, że to działa algorytm. Być może dodałem coś co nie jest zgodne z zasadami itd. nawet gdy nie miałem takiego zamiaru. Innym razem miałem blokadę na trzy dni bo algorytm uznał, że wstawia spam. Chodziło o życzenia urodzinowe gdzie wpisałem tylko „Sto lat”. Pół roku temu po otwarciu FB ujrzałem komunikat: „Twoje konto zostało zdezaktywowane”… Musiałem zakładać nowe konto, do dziś nie znam powodu…

Anna
Anna
Odpowiedz do  Ewa
6 miesięcy temu

Mam właśnie tak samo😔i tez nie wiem ile bd trwać moja blokada na fb

wertez
wertez
11 miesięcy temu

Czy jeżeli zbyt wiele osób cie zablokuje na facebooku to czy facebook może zablokować twoje konto lub nawet je usunąć?

Piotr
11 miesięcy temu

mam blokade juz miesiąć i brak odbkokowania chce załozyc nowe konto ale to nie mozliwe bo mam inne kinta na facebokPiotr

Piotr
11 miesięcy temu

nie moge załozyc nowego konta bo mam kilka kont na facebok i jak je usunąć

Wojtek
Odpowiedz do  Piotr
10 miesięcy temu

Piotrze, skorzystaj z naszego artykułu dostępnego pod adresem: https://jaklatwo.pl/jak-latwo-usunac-konto-na-facebook-u/

Kasia
Kasia
10 miesięcy temu

Dlaczego wchodząc na profil osób obcych nie mogę nic zobaczyć ani osi czasu ani zdjęć?

Ewa
Ewa
Odpowiedz do  Kamila
10 miesięcy temu

Dzień dobry. Ponawiam pytanie Pani Kamilo. Nie mam konta na FB, ale założyłam konto na Messenger. Niestety już pierwszego dnia zostałam zablokowana, właściwie nie wiem, dlaczego. Gdy moje konto było weryfikowane (nie dostałam informacji jak długo to potrwa) co jakiś czas sprawdzałam, czy już działa i przez to zostałam zablokowana tymczasowo. Odinstalowałam Messengera, próbowałam zainstalować na nowo, żeby ominąć tę blokadę lub założyć nowe konto, ale to tylko pogorszyło sprawę. Odczekałam więc tydzień i ponownie założyłam konto i.. znowu to samo. Tym razem mam komunikat, że konto zostało zablokowane, zamiast „tymczasowo” zablokowane. Czy to oznacza, że jest zablokowane już na… Czytaj więcej »

Mateusz
Mateusz
10 miesięcy temu

Co w przypadku gdy po zalogowaniu wyświetla mi się tylko taki napis: For more information, or if you think your account was disabled by mistake, please visit the Help Center’. Czy moje konto zostało zablokowane na zawsze bez możliwości powrotu ?

Administrator
Administrator
Odpowiedz do  Mateusz
10 miesięcy temu

Mateusz, nie – po prostu jeżeli uważasz, że Twoje konto zostało zablokowane przez pomyłkę lub po prostu chcesz zrozumieć przyczynę blokady – możesz skontaktować się z Facebookiem poprzez Centrum Pomocy (Help Center)

KNOT
Odpowiedz do  Administrator
9 miesięcy temu

do centrum pomocy to szkoda pisać ,,,nie wiem po co jest ten panel pomocy ==tam nikt nic nie odpowie ja pisałam odwołanie i o weryfikację i bez echa a konto przez 2 miesiące miałam blokowane AŻ 19 razy i w końcu zablokowali i nie wiem czemu nie naruszałam standardy społeczności chyba tylko to że byłam aktywna bo miałam swoją stronę ,,,a teraz wszystkie konta // 7 kont //jakie próbuję założyć mam blokowane pozdrawiam

Magda
Magda
Odpowiedz do  KNOT
6 miesięcy temu

Witam.. Czy udało się pani założyć nowe konto? Ja też mam ten sam problem… Co otwieram nowe konto blokują mi…

Magda
Magda
Odpowiedz do  Administrator
6 miesięcy temu

Ja też się kontaktował przez to centrum pomocy i zero odzewu. Też mi się wydaje, że to jedna wielka ściema… Wszędzie są infolinię tylko fb jest technicznie do tyłu… Szok mamy XXI wiek… Wszysko rozwija się i idzie do przodu tylko nie fb… Oby tak dalej…

Ania
Ania
9 miesięcy temu

Kiedy mi odblokują blokade na komentowanie postów ?

Marzena
Marzena
9 miesięcy temu

Witam,założyłam Messengera na numer telefonu a mam też fikcyjnego fb gdzie podałam mój numer telefonu i tamten Messenger mi zniknął.pojawia się tylko Messenger z fb , mimo tego że z fb usunęłam już numer telefonu. Aplikacje odinstalowalam i ponownie zainstalowalam.Chcialam ponownie sie zalogowac pisze że pod tym numerm nie na konta a gdy chce dodac nowe konto (bo mozna miec do 5 kont) pokazuje mi to samo konto Z fb. Czy da sie powrócić do tego konta bez fb?Czy odczekanie jakiś czas coś da czy konto już straciłam na zawsze

Joanna
Joanna
Odpowiedz do  Marzena
4 miesięcy temu

Mam to samo 😂😂 czy problem został rozwiązany?

Stanisław
Stanisław
9 miesięcy temu

Od dwóch miesięcy jestem zablokowany bez podania powodu żądają przesłania dokumentu potwierdzającego, konto miałem ok 10 lat. Za duże wymagania kochani bez was też można żyć.

Stanisław
Stanisław
Odpowiedz do  Kamila
9 miesięcy temu

Kamilo prawdopodobnie podpadłem sokowi jakoś od początku był zbyt czerwony.

Magda
Magda
Odpowiedz do  Stanisław
6 miesięcy temu

Witam czy odblokowali konto?

Stanisław
Stanisław
Odpowiedz do  Magda
6 miesięcy temu

Niestety NIE ale tak jak wcześniej powiedziałem wcale mi nie zależy gorzej ze znajomymi ciągle pytają dlaczego.

Michał
Michał
9 miesięcy temu

Facebook zablokował przejście do mojej strony.. usunął również post w którym widniał link. Przy próbie wysłania linku do strony również pojawia się informacja że narusza standardy społeczności. Jak długo trwa blokada i jak można odblokować to ?

Marcin
Marcin
8 miesięcy temu

Od wczoraj nie mogę: zamieszczać postów, lajkować, wysyłać wiadomości. Na domowym komputerze mam trzy konta, z powodów różnych musiałem je załozyć, żeby miec kontakt ze znajomymi, a bany łapałem przypadkowo, teraz juz trzydziestodniowe. W tym jedno konto jest całkowicie grzeczne, zwiazane z moim hobby – tu też mam blokadę tymczasową – nie wiem jak długą.
Co jest?

Marcin
Marcin
Odpowiedz do  Kamila
7 miesięcy temu

Jedyne co podali to tymczosowo zablokowana funkcja. Proszą zeby ich powiadomić, jezeli uważam że niesłusznie, ale czy ktokolwiek to czyta?

Agnieszka
Agnieszka
7 miesięcy temu

Mi zablokowali pisanie postów.Wyslalam im dowód zweryfikowany a nadal nie mogę nic publikować.Nieeiem do kiedy trwa blokada.

Małgorzata
Małgorzata
7 miesięcy temu

Czy zablokowanie przez fb konta mojemu znajomemu może spowodować wyrzucenie mnie z grona jego znajomych?

Olimpia
Olimpia
7 miesięcy temu

Gdzie można sprawdzić na ile została nałożona blokada ?

Przemek
Przemek
7 miesięcy temu

Po założeniu konta od razu zostałem zablokowany i przesłałem im skan dowodu osobistego . I mam pytanie ile czasu może trwać weryfikacja ? I czy w ogóle jest nadzieja na odzyskanie kiedykolwiek konta ? I czy są może takie przypadki że po wysłaniu skanu dowodu osobistego że facebook nigdy nie da odpowiedzi ? Dodam tylko że podałem wszystkie prawdziwe dane . Moje konto jest zablokowane od 4.11.2019r . Pani Kamilo proszę o odpowiedź (: (: (:

Przemek
Przemek
Odpowiedz do  Kamila
6 miesięcy temu

Pani Kamilo bardzo dziękuję za odpowiedź (:

Agnieszka
Agnieszka
7 miesięcy temu

Podobno miałam blokadę na pisanie postów na 30 dni . Minęło 30 dni i dalej nic.

Anna
Anna
7 miesięcy temu

Kochani mam taką sytuację. Wyjechałam na kilka. Miesięcy za granicę i dlatego zdeaktywowałamm konto fb. Pewnego pięknego dnia dostałam powiadomienie z fb że moje konto zostało aktywowane ale pod innym imieniem i nazwiskiem i zmienionym hasłem. Zostało też zmienione hasło do email. Po probie zalogowania się i potwierdzenia tożsamości moje konto zostało zablokowane. I od października nie mam do niego dostępu. Co zrobić by zostało ono odblokowanie?!!! Proszę o poradę. Zależy mi na odzyskaniu. Wypisalam ich kwestionariusz ale cisza zero odzewu 😔

Magda
Magda
6 miesięcy temu

Witam moja sytuacja wygląda tak. 27 listopada wpisałam źle hasło kilka razy i otrzymałam maila…. Zauważyliśmy, że masz problem z zalogowaniem się do swojego konta itd… Otrzymałam kod do zmiany hasła i zmieniłam. Za chwilę chcieli moje zdjęcie do weryfikacji. Wysłałam… Weryfikacja trwała do soboty, a w sobotę wyświetlilo mi się Twoje konto zostało zablokowane… Robilam także weryfikację zdjęcia i danych i nadal nic.. Moje pytanie czy wogole moje konto będzie odzyskane czy na stałe zablokowane??? Proszę o inf…

Ilona
Ilona
6 miesięcy temu

Próbuję dodać ogłoszenie na market place, niby wszystko jest ok ale jak klikam udostępnij pojawia się komunikat „ten wątek jest pusty” dlaczego tak się dzieje?

Mateusz
Mateusz
6 miesięcy temu

Na jak długo mogę mieć zablokowane konto na facebooku za zbyt dużą ilość wysłanych wiadomości w zbyt krótkim czasie po przez messengera. Starałem się odwoływać ale boty piszą tak samo za każdym razem i nie mam żadnej pomocy? Jest to taka pierwsza moja sytuacja.

Sara
Sara
Odpowiedz do  Kamila
5 miesięcy temu

Czy odblokowali Ci konto. Nie czy Ci odblokować..przepraszam błąd się wkradł

Sara
Sara
Odpowiedz do  Mateusz
5 miesięcy temu

Mateusz, mam podobną sytuację. 17 dzień blokady za to samo. Czy odblokować Ci konto?

Daniel
Daniel
6 miesięcy temu

Zdecydowałem że usune fb bo tak naprawdę wystarczy mi messenger no i po usunięciu fb nie mogłem zainstalować messengera a jeśli już zainstalowałem to odrazu przekierowywalo mnie aby założyć konto na fb pomimo że pisało że nie spowoduje to utworzenia konta na fb no i oczywiście po wpisaniu danych ponownie założyło mi konto na fb a ja chciałem tylko messenger chciałem usunąć to konto tymczasem zablokowali mi konto teraz mam konto na fb zablokowane i nie mam mesengera wysłałem im zdjęcie dowodu osobistego i czekam trzeci dzień i nic cały czas jak próbuje się zalogować pisze konto zablokowane Mam pytanie… Czytaj więcej »

Iwo Ida
Iwo Ida
6 miesięcy temu

Witam.Zablokowano mi konto na fb jakies 3 miesiące temu.Nie znam powodu, a kiedy próbuję się zalogowac-mam przysyłane kody do zmiany hasła.zmieniam-i znów kolejne i kolejne.Nie moge sie dostac na swój fp, który jest mi potrzebny do pracy.Zostałam skrzywdzona, nie znam przyczyny.Wpisuję w formularzu swój nr telefonu, którego uzywam od 15-tu lat i podobno wpisuję zły nr……

Iwo Ida
Iwo Ida
6 miesięcy temu

Trzy miesiące blokady, bez powodu.Utrudniono mi przez to pracę.

Edyta
Edyta
6 miesięcy temu

Witam Facebook Zablokował mi jedno konto ponieważ stwierdzili że narusza standardy poprzez dodanie przeze mnie mema zablokowali mi również drugie konto które nie naruszyło żadnych standardów dlaczego ? I jak się od tego odwołać prosiłam o weryfikację nikt nie odpisał zero informacji ob blokadzie na drugim koncie

marta
marta
6 miesięcy temu

zostalam tymczasowo zablokowana na fb poprzez wystawianie niedozwolonych przedmiotówjak długo moze trwac blokada?

Anetka
Anetka
6 miesięcy temu

Dlaczego jak chce się zalogować to wyskauje mi że ograniczamy liczbę postów komentarzy itd. Co mam zrobić by się zalogować

Jadwiga
Jadwiga
6 miesięcy temu

Aby uzyskać więcej informacji lub jeśli uważasz, że Twoje konto zostało przez pomyłkę wyłączone, odwiedź Centrum pomocy. Taki komunikat pojawia się kiedy próbuję się zalogować od 4 grudnia. Czy to znaczy, że nie odzyskam swojego konta i cz z tym zrobić. Wysłałam skan dokumentów potwierdzających moją tożsamość i dalej cisza. Dodam, że zamiast mojego imienia i nazwiska pojawiło się imię i nazwisko jakiejś francuski Nadege.

Edzia
Edzia
5 miesięcy temu

Dziś otrzymałam komunikat o podaniu numeru telefonu w celu weryfikacji konta. Nic nie dodawałam jestem ostrożna nie umieszczam postów często może jeden na kilka dni. Wysłałam numer telefonu i nie otrzymałam żadnego kodu. Operację powtórzyłam kilka razy aż zablokowali mi możliwość kolejnej próby wyślij kod. Mam czekać 24 godziny…załamka. co robić czy fb zablokuje mi konto? Już jedno mam zablokowane

Edzia
Edzia
Odpowiedz do  Kamila
5 miesięcy temu

Wpisalam kod otrzymany na nr telefonu, wysłałam zdjęcie. Czekam. Weryfikacja. Czy prawdą jest Pani Kamilo że każda próba logowania się do zablokowanego konta może wydłużyć blokadę?

Edzia
Edzia
Odpowiedz do  Kamila
5 miesięcy temu

Jedno konto odblokowane po weryfikacji. Dostac od razu wiele wiadomosci od znajomych z troską..bezcenne. drugie konto nadal blokada już 19 dni za wysłanie 80 noworocznych bałwanków do znakomych. Ale od 3 dni nie loguję się, nie sprawdzam konta. Dam znać kiedy fb zdejmie bana. O ile wogle zdejmie.Błędem moim było może też codzienne logowanie do zablokowanego konta. Dziękuję Pani Kamilo

Jan
Jan
5 miesięcy temu

Mój znajomy dostał bana przez algorytm, wysłał mi filmik dość niecenzuralny i Odrazu konto zostało mu zablokowane (nie może też się zalogować) ile może potrwać ta blokada i jaka jest szansa że jest to trwałe usunięcie konta?

Justyna
Justyna
5 miesięcy temu

WITAM od 3dni nie mogę zalogować się na konto już nie mam pomysłu na nowe hasło.w nocy aktualizacja robił A mi się na telefonie.rano wstałam i już nie mogę włączyć Facebooka i mesengera.czy można to jakoś odzyskać. Mam tam zdjęcia założona grupę.😭

monika
monika
5 miesięcy temu

niech mi ktoś powie jak odblokować konto na facebook bo mi zablokowali

Karina
Karina
5 miesięcy temu

Hej, dostalam blokade na FB w piatek. Mamy wtorek i jadal nie mam wiesci co dalej. Wyskakuje mi okenko z weryfikacja poprzez sms, niestety sms nie zostaje do mnie wyslany. Czy jezeli FB zablokuje mnie na stale/na zawsze, to o tym informuje?

Podejrzewam ze bana dostalam przez obca osobe z jednej z grup, ktorej nie spodobal sie post z oferta pracy – ludzie czasami sa wredni i robia to dla zabawy 🙄

monika
monika
5 miesięcy temu

dlaczego mi zablokowali konto na facebook zmieniałam gmail hasło i nie rozumiem dlaczego oni blokują konto na facebook .

Sara
Sara
Odpowiedz do  Kamila
5 miesięcy temu

Mam zablokowane konto od 31 grudnia po weryfikacji. Wiem, co nawywijałam. wysłałam tą samą wiadomość, życzenia noworoczne do wielu znajomych i messanger zablokował mi wysyłanie wiadomości przez 30 minut, po odblokowaniu messangera dalej wysyłałam tą samą wiadomośc nieświadoma swojego błędu, a po 12 godzinach weryfikacja i po 24 godzinach ban. wiem ,że logowanie się do zablokowanego konta wydłuża blokadę, więc nie loguję się od 10 dni. Czy jest to możliwe, że nie odzyskam konta? Czy zablokowali mnie na zawsze?

Amelia
Amelia
5 miesięcy temu

Witam gdy chce się połączyć z Facebookiem zalogować się z innych urządzeń wyskakuje mi ,, ograniczamy liczbę postów komentarzy i innych działań w określonym czasie, aby chronić społeczność przed spamem. Możesz spróbować później” oco w tym chodzi i jak długo to ograniczenie będzie trwało

ZosiaSamosia
ZosiaSamosia
4 miesięcy temu

Hej , chce zablokować wiadomości żeby obcy ludzie do mnie nie mogli pisać , jest możliwość włączenia tel funkcji ? Kiedyś się dało teraz nie mogę tego odnaleźć

Kika
Kika
4 miesięcy temu

Wyslalam zaproszenie do znajomych koledze. Jednak ten cos wcisnal i teraz nie moge ponownie wyslac zaproszenia. W liscie oczekujących nie widnieje u mnie. Ja nie moge go obserwowac i widze jedynie publiczne jego posty. Dlaczego?
Czy moge po pewnym czasie ponownie mu wyslac zaproszenie? Jesli tak to po jakim czasie??? 🙁

Patryk Patx
4 miesięcy temu

co zrobić żeby przestała mnie dręczyć blokada na messengerze ? a to taka blokada w której mam tymczasową możliwość korzystania z wysyłania wiadomości na messengerze

Marcin
Marcin
4 miesięcy temu

Czemu nie mogę się zalogować na Facebooku? Tylko mi wyskakuje że mam ograniczony dostęp mam nowy telefon i nie mogę się na nim zalogować

ŁUKASZ
ŁUKASZ
4 miesięcy temu

Witam… miałem dostałem bana na 30 dni… dziś minęła karencja… mogę komentować, dodawać posty. Ale nie mam możliwości korzystania z messengera jeszcze.. dlaczego?

Eva
Eva
4 miesięcy temu

Witam! Czy ktoś miał może podobną sytuację? Mam aplikacje Fb i Messenger na jednym telefonie, po ponad roku kupiłam inny telefon i chciałabym mieć tutaj również zarówno Facebooka, jak i Messenger, ale po próbie zalogowania do aplikacji na nowym telefonie, zostałam zablokowana bez podania żadnych przyczyn. Ne wiem jak długo to potrwa, ale Messenger jest mi bardzo potrzebny. Czy naprawdę nie wolno mieć tych aplikacji na dwóch urządzeniach? Szok :O

przemek
przemek
4 miesięcy temu

witam niechcacy zablokowalem sobie konto na fb (coz za duzo promili)ale wyslalem im zdjecie dowodu i nic ile moze trwac blokada konta

Sylwester
Sylwester
4 miesięcy temu

Witam. Mam zablokowane konto od 13.11.2019 r czyli 106 dni. Kiedy będzie odblokowane i czy w ogóle będzie ?

Police
Police
3 miesięcy temu

Część! Dostałem bana za przycięcie zdjęcia… Moje pytanie: Dlaczego po trzech dniach dostałem wiadomość, że ban potrwa jeszcze 2 dni i 15 godzin? Moja blokada miała trwać 72 godziny.