blinkee android

Jest to świetny sposób na szybkie i wygodne poruszanie się po mieście. Jadąc skuterem blinkee.city nie tracisz czasu na poszukiwanie miejsc parkingowych. Dojeżdżając do celu swojej podróży odstawiasz skuter w dowolnym miejscu, tak jak Tobie pasuje (jednak w ramach granic wyznaczonej strefy). Żeby móc korzystać z usługi musisz w pierwszej kolejności pobrać aplikację na telefon i założyć konto w systemie, podając numer karty kredytowej oraz przesyłając zdjęcie prawa jazdy lub dowodu osobistego. Dzięki aplikacji rezerwujesz pojazd, przemieszczasz się bez ograniczeń. Jak zainstalować Blinkee.city? O tym w dzisiejszym artykule.

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji Blinkee.city. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję „Zainstaluj”.Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu i uruchamiamy aplikację.
  2. Aby skorzystać z usługi niezbędna jest rejestracja. Podaj swoje dane osobowe takie jak imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, hasło oraz datę urodzenia. Zakładając konto akceptujesz Regulamin oraz Politykę prywatności. Zezwól aplikacji Blinkee.city na dostęp do informacji o lokalizacji swojego urządzenia.
  3. Jeszcze tylko 2 kroki dzielą Ciebie od jazdy na elektrycznym skuterze. W pierwszej kolejności musisz zamieścić zdjęcie dokumentu prawa jazdy lub dowodu osobistego. Tylko na podstawie tych dokumentów są weryfikowane Twoje uprawnienia do kierowania pojazdami. Zezwól aplikacji Blinkee na robienie zdjęć i nagrywanie filmów oraz na dostęp do zdjęć, multimediów i plików na Twoim telefonie.
  4. Czas na zweryfikowanie swoich uprawnień. Kliknij na przycisk „Zakończ i prześlij zdjęcia”. Dokumenty będą oczekiwać na weryfikację i proces ten może potrwać max do 24 godzin. Zostaniesz powiadomiony mailem o zmianie statusu.
  5. Aby móc wypożyczać pojazdy musisz określić metodę płatności, dodając kartę płatniczą. Następnie kliknij na przycisk „Zweryfikuj i prześlij kartę”.
  6. Już prawie jesteśmy u celu 🙂 Po uruchomieniu aplikacji pojawi się Tobie komunikat „Konto niezweryfikowane”. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę mailową ( adres podałeś podczas rejestracji do systemu) i odszukaj wiadomość z linkiem weryfikacyjnym. Kliknij na „Zweryfikuj ten e-mail” aby aktywować swoje konto. Udało się! 🙂 Pamiętaj aby sprawdzać skrzynkę pocztową – dostaniesz wiadomość z informacją o zweryfikowaniu załączonych przez Ciebie dokumentów uprawniających do jazdy skuterem.
  7. Możesz wybrać dostępny pojazd na mapie celem rezerwacji ( możliwa jest rezerwacja pojazdu na czas nieprzekraczający 15 minut). Po upływie tego czasu rezerwacja zostanie automatycznie anulowana a pojazd będzie ponownie dostępny dla innych użytkowników. Natomiast jeżeli planujesz wynająć taki elektryczny skuter ale boisz się samemu zrobić ten pierwszy krok to zapraszamy już wkrótce. Pokażemy jak to zrobić krok po kroku.

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.blinkee.mobile

https://www.wroclaw.pl/portal/rusza-wypozyczalnia-skuterow-elektrycznych

Pytania?

Korzystałeś już ze skuterów? Chcesz pochwalić się wrażeniami z jazdy? A może coś poszło nie tak? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments