Potrzebujesz zakupić laptopy do firmy dla swoich pracowników, by zapewnić im płynną i wydajną pracę, ale ceny nowych sprzętów klasy biznes zwalają Cię z nóg? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Idealnym rozwiązaniem będzie zakup laptopów poleasingowych od sprawdzonego sprzedawcy.

Poznaj korzyści z zakupu laptopów poleasingowych:

Oszczędność kosztów

Najważniejszy argument dla przedsiębiorców – zakup poleasingowego laptopa dla firmy lub na użytek prywatny pozwoli znacznie zredukować koszta. Jest to najbardziej oczywista zaleta zakupu poleasingowego laptopa i główny wyznacznik dla wielu osób kupujących poleasingowe sprzęty elektroniczne. Możesz zakupić używany i funkcjonalny laptop dużo taniej niż fabrycznie nowy. Duże oszczędności kosztów sprawiają, że laptopy poleasingowe są atrakcyjne dla wielu Klientów.

Jakość i niezawodność

Poleasingowe laptopy używane przez firmy posiadają dużą wydajność, jednocześnie są tańsze, a także dobrze się sprawdzają jako jednostki stacjonarne. Nie wszystkie sprzęty poleasingowe są w idealnym stanie, jak nowe, niektóre mogą posiadać pewne wady natury kosmetycznej. Sprzęt poleasingowy nie oznacza, że jest on zużyty. Można śmiało oczekiwać, nowych i najlepszych modeli w atrakcyjnych cenach z atrakcyjnymi podzespołami, które w dodatku można rozbudować o nowe rozwiązania, takie jak zamontowanie dysku SSD.

Gwarancja na zakupiony sprzęt poleasingowy

Sprzęt poleasingowy także, jeśli tylko dokonujemy zakupu u rzetelnego sprzedawcy w dużym sklepie internetowym, powinien być objęty gwarancją. Niezawodne firmy oferują gwarancję, masz wtedy pewność, że sprzedawca zapewnia dobrą jakość oferowanego sprzętu. Baterie w laptopach, jeśli są oznaczone jako sprawne, powinny być objęte gwarancją rozruchową. Wszystko to oznacza, że tak samo jak w przypadku nowych sprzętów, jeśli wystąpi problem komputer zostanie objęty gwarancją.

Przy zakupie warto więc korzystać z zaufanych sklepów i kanałów sprzedaży, takich jak profesjonalne sklepy online, które specjalizują się w sprzedaży poleasingowego sprzętu. Zapewniają one korzyści, takie jak wspomniane wcześniej gwarancje i ochronę kupującego. Kupując w sprawdzonym sklepie komputerowym,  jest oczywiście możliwość zwrotu towaru bez podawania przyczyny.

Szeroki asortyment najwyższej klasy

Komputery poleasingowe możesz odnaleźć w dobrych sklepach, które zajmują się odnawianym, regenerowanym oraz używanym sprzętem. Nie tylko stacjonarnie, ale także w Internecie dostępne są sklepy z poleasingowymi komputerami, które oferują szeroki wyboru modeli oraz pozwalają na rozbudowę podzespołów. Możesz wybierać spośród produktów znanych marek, takich jak DELL, Lenovo czy HP. Do zakupionego komputera z łatwością dobierzesz także poleasingowy monitor czy inne, niezbędne do pracy, urządzenie.

Sprzęt poleasingowy a ekologia

Na problem związany z utylizacją sprzętu elektronicznego coraz częściej odpowiadają firmy zajmujące się ich odnawianiem (tak zwany refurbishing). Dzięki ich działaniom komputery, laptopy czy monitory mają szansę zyskać nowe życie, zamiast przedwcześnie trafić na śmietnik. Zarówno sprzedaż, jak i kupno odnowionych laptopów poleasingowych pozwala zadbać o środowisko. Kiedy sprzęt elektroniczny zostaje ponownie wykorzystany, nie tracimy zasobów zużytych na wyprodukowanie go oraz nie zanieczyszczamy środowiska odpadami.

Podsumowanie

Jeśli zależy Ci na dużej wydajności sprzętu i nie chcesz przepłacać, sprawdź ofertę na laptopy poleasingowe w sprawdzonym sklepie. Przeważnie jest ona bardzo bogata, więc odnalezienie modelu najlepiej dopasowanego do Twoich oczekiwań nie powinno stanowić żadnego problemu. Znajdziesz całą masę urządzeń posiadających trwałe podzespoły i różne przeznaczenia – biznesowe, do internetu, do gier czy do filmów i grafiki. Czy to do pracy, czy do rozrywki, warto zdecydować się na laptop poleasingowy, by móc korzystać z solidnego, sprawnego sprzętu i nie wydać na jego zakup zbyt wiele pieniędzy.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments