jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Jak łatwo zainstalować aplikację Rossmann na telefonie iPhone?

naglowek

Jedna z popularnych drogerii udostępniła swoim klientom mobilną aplikację za pomocą której można dołączyć do klubu Rossmann i mieć szansę dowiadywać się o planowanych akcjach promocyjnych oraz otrzymywać specjalne kody i rabaty zniżkowe. Dodatkowo aplikacja pomaga zlokalizować najbliższe sklepy w Twojej okolicy oraz zrobić zakupy on-line. Jeżeli jesteś stałym klientem drogerii i nie wiesz jeszcze jak pobrać aplikację na telefon iPhone to dzisiejszy artykuł jest właśnie dla Ciebie. Zapewniamy, że proces instalacji jest bardzo prosty i szybki a sama aplikacja jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Zaczynamy!

Dzięki aplikacji Rossmann oszczędzasz na zakupach. Możesz być pewien, że żadna wyjątkowa promocja Ciebie nie ominie. Jeżeli spodziewasz się dziecka to w Programie Rossnę! otrzymasz dodatkowe rabaty na produkty dla małych dzieci. Będąc klubowiczem i robiąc zakupy w drogerii wspierasz organizacje charytatywne oraz otrzymujesz rabaty na wydruk zdjęć. Ale to nie wszystko. Dzięki mobilnej aplikacji możesz śledzić i odkrywać premierowe produkty oraz zapoznawać się z poradami i inspiracjami dostosowanymi do Twoich potrzeb. Nie czekaj więc i już teraz postępuj zgodnie z poniższą instrukcją krok po kroku i przekonaj się sam, że Klubowicze mają lepiej! Jeżeli chcesz zobaczyć jak przebiega proces instalacyjny na telefonie z Android przejdź do artykułu: Jak łatwo zainstalować aplikację Rossmann na telefonie z Android

 

 1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę "App Store". Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu i kliknięciu na ikonę lupki na dole ekranu, ukaże się pasek wyszukiwania, w którym wpisujemy nazwę aplikacji Rossmann. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję "Pobierz".
  1 2 
 2. Po ukończeniu instralacji wracamy do głównego pulpitu i uruchmiamy aplikację. Możesz zadecydować czy chcesz udostępniać swoje położenie dzięki czemu gdy tylko będziesz w pobliżu drogerii otrzymasz powiadomienie o aktualnych promocjach przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Następnie zakładamy konto. 
  3 4 5
 3. Teraz wypełnij formularz rejestracyjny. Podaj nazwę użytkowanika (Twój login), adres mailowy oraz hasło. Zdecyduj do jakiego klubu chcesz dołączyć: Klub Rossmann, Rossnę! czy do obu. Chcąc dostosować oferty promocyjne do Twoich potrzeb, podaj kilka dodatkowych danych o sobie. 
  6 7 8
 4. Gotowe! Witaj w Klubie Rossmann! Teraz po zalogowaniu się do konta, w zakładce "Twoja karta", znajdziesz swoją wirtualną kartę, dzięki której będziesz uprawniony do korzystania z promocji i zniżek. Wystarczy, że podczas robienia zakupów w drogerii Rossmann pokażesz ją przy kasie. Sprzedawa zeskanuje ją a Tobie zostanie przydzielony rabat w zależności od aktualnie trwających akcji promocyjnych. 
  9 10

Żródło:

https://itunes.apple.com/pl/app/rossmann-pl/id791525539?l=pl&mt=8

Pytania?

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości - napisz do nas korzystając z poniższego pola.