jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Jak łatwo zainstalować Google Keep na telefonie z iPhone?

naglowek keep insta

Musisz zrobić zakupy w drodze do domu? A może planujesz spotkanie ze znajomymi?  Aby niczego nie przegapić skorzystaj z aplikacji Google Keep, za pomocą której, możesz zapisać wszystko co przyjdzie Ci do głowy a przy okazji dzielić się swoimi pomysłami z innymi. W dzisiejszym artykule pokażemy jak łatwo zainstalować notatnik na telefonie iPhone.

 

 1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę "App Store". Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu i kliknięciu na ikonę lupki na dole ekranu, ukaże się pasek wyszukiwania, w którym wpisujemy nazwę aplikacji Google Keep. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję "Pobierz".
  1 2
 2. Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu. Wchodzimy do aplikacji Google Keep (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). 
  3 4
  5 5 1
 3. Pojawi się okno dialogowe, w którym zostaniesz poproszony o zalogowanie sie do konta Google. Kliknij w tym celu "Dodaj konto" a następnie wybierz adres mailowy oraz hasło. 
  5 3 5 4
  111

Gotowe! Aplikacja zainstalowana. Jeżeli chcesz bliżej zapoznać się z usługą Google, śledź nas na bieżąco! Już wkrótce nowy artykuł! 

Pytania? Sugestie?

Jeżeli artykuł okazał się pomocny bądź nadal masz problemy z zainstalowaniem aplikacji na iPhone - daj nam znać pozostawiając komentarz w poniższym polu.